Новини
6943
3 грудня 2021 о 13:08

Вихідні у грудні 2021: скільки днів відпочиватимуть українці

Цьогоріч школярі мають піти на зимові канікули з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року.

Грудень вважається одним з найприємніших місяців у році, оскільки велика кількість передноворічних урочистостей не тільки підіймає настрій людям, але й забезпечує їх додатковими днями для відпочинку.

Цьогоріч українці у грудні відпочиватимуть 9 офіційних вихідних днів.

Вихідними є традиційно суботи та неділі: 4-5 грудня, 11-12 грудня та 18-19 грудня.

Один вихідний день є додатковим, що передбачено в календарі державних свят. Так, 25 грудня католики, протестанти та частина православних відзначають Різдво Христове. У 2021 році воно випадає на суботу, у зв'язку з чим понеділок, 27 грудня, згідно зі статтею 73 Кодексу законів про працю України, буде неробочим.

Тож на честь цього свята українці відпочиватимуть три дні поспіль: 25, 26 та 27 грудня.


Зимові канули

Згідно з рекомендаціями МОН цьогоріч зимові канікули школярів повинні бути з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року. Втім остаточне рішення заклад освіти ухвалює самостійно. Головне – дотримуватися загального співвідношення кількості навчальних днів і відпочинкових, адже тривалість канікул протягом навчального року не має перевищувати 30 днів.

У деяких містах уже оголосили дати зимових канікул.

  • Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський запевнив, що київські школярі підуть на зимові канікули вчасно. Це означає, що відпочивати вони будуть з 25 грудня до 9 січня.

  • У Харкові вирішили, що зимові канікули розпочнуться пізніше – з 30 грудня. Крім того, до навчального року додадуть один тиждень, тому діти вчитимуться влітку.

  • До 30 грудня навчатимуться школярі у Кременчуці, відповідно канікули триватимуть до 16 січня 2022 року.

Матеріал, який вас може зацікавити: У Києві зимові канікули розпочнуться вчасно, – КМДА

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.