Новини
610
12 лютого 13:25

Вступна кампанія відбудеться у будь-якому разі, – нардепка Юлія Гришина 

В якому форматі цьогоріч проходитиме ЗНО

ЗНО у 2021 році у жодному разі ніхто не скасує, – заявила Юлія #Гришина, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Формат ЗНО багато в чому залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні – це спільна позиція Міністерств освіти та охорони здоров’я. Але депутатка запевняє, що хвилюватися не варто – Міносвіти змоделювало чимало сценаріїв розвитку подій та розробило можливі варіанти складання тестування.

Юлія Гришина закликає стежити за строками:

  • до 5 березня триває реєстрація для участі у ЗНО;

  • до 9 квітня Міносвіти затвердить мережу пунктів проведення ЗНО;

  • до 30 квітня Міністерство оприлюднить інформацію про місце проходження оцінювання;

  • до 30 червня включно на інформаційних сторінках учасників тестування з’явиться інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів.

Також не варто хвилюватися, коли під час реєстрації для участі у ЗНО Український центр оцінювання якості освіти запитуватиме інформацію про мету його проходження. Питання ставлять для того, щоб допомогти спланувати роботу пунктів проведення оцінювання, не витрачати зайві кошти на доставку матеріалів та зекономити час, якщо буде ухвалено рішення про зміну формату.

Що відповідати?

  • Якщо учасник не планує вступати до ВНЗ, то вказує проходження оцінювання тільки у рамках державної підсумкової атестації (ДПА) за шкалою 1-12 балів.

  • Якщо учасник вступає до ВНЗ, то зазначає, що бажає отримати результат за шкалами як 1-12, так і 100-200 балів, тобто у форматі ДПА+ЗНО.

  • Якщо учасник під час реєстрації не вказав на потребу в оцінюванні за шкалою 100-200 балів, але хоче отримати оцінку за ДПА саме у формі ЗНО, він зможе взяти участь у додатковій сесії оцінювання.

Фотоматеріали: bibiphoto / Shutterstock.com


Вас також може зацікавити: Чек-лист для батьків абітурієнтів: від бажання до успішного результату на ЗНО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.