Всеукраїнський конкурс «Безпека на дорозі»

Уряд схвалив Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року

Безпечна поведінка на дорозі - це не лише турбота кожної окремої людини за своє життя, це глобальний комплекс дій, які виконуються всіма учасниками дорожнього руху та передбачають глибоку свідомість та відповідальність не лише за свою безпеку, а й за безпеку оточення. Цей фактор є надзвичайно важливим показником добробуту життя в країні, і саме тому у 2017 році уряд на офіційному рівні затвердив Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху та оголосив: до 2020 року Україна має максимально підвищити рівень безпеки на дорозі.

Уряд схвалив Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Метою Стратегії є зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод щонайменше на 30 відсотків до 2020 року, тяжкості наслідків ДТП для учасників дорожнього руху та соціально-економічних втрат України від дорожньо-транспортного травматизму, а також запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху задля забезпечення захисту життя та здоров'я населення. Стратегія підготовлена у рамках роботи міжвідомчої робочої групи з реформування державної системи безпеки дорожнього руху, утвореної розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 938. Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством інфраструктури, Міністерством охорони здоров'я, Міністерством освіти і науки, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, іншими заінтересованими органами виконавчої влади за участю громадських організацій доручено розробити та подати Кабінету Міністрів України проект плану заходів щодо реалізації Стратегії, схваленої цим розпорядженням.

Посилання: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/250145241

Серед заходів, що спрямовані на подолання всіх ризиків дорожнього руху, важливе місце посідає не лише покращення інфраструктури доріг, а й людський фактор. Кожен дорослий та маленький українець, незалежно від його віку, зобов’язаний дотримуватись чітких правил, адже дорога – це серйозна річ, маючи справу з якою не можна робити незважені рішення. Саме тому окремими пунктами в стратегії покращення ситуації на дорозі виділено:

  • необхідність перегляду навчальних програм з вивчення правил дорожнього руху та правил безпечної поведінки на дорозі;
  • проведення соціальних компаній, запуск рекламних роликів та реклами, які популяризуватимуть правила безпечної поведінки на дорозі;
  • проведення виховної роботи серед населення.

Як освітній проект та об’єднання свідомих громадян «Всеосвіта» прагне долучитися до виховної роботи серед дітей та зробити для них процес вивчення та перевірки правил дорожнього руху цікавим, пізнавальним та  веселим!

4 травня на нашому сайті стартував новий конкурс для учнів 1-11 класів – «Безпека на дорозі».

Щоб заохотити школярів до вивчення правил поведінки на дорозі, ми розробили для них нові оригінальні олімпіади, цікаві, творчі та інформативні призи та найрізноманітніші, спеціально створені для цього конкурсу дипломи, подяки, свідоцтва та сертифікати, які після конкурсу зможуть отримати не лише учні, а і батьки, вчителі та директор школи. При цьому, організаційний внесок за учасника становить всього лише 10 грн.

Всі ми є учасниками одного процесу та несемо велику відповідальність за безпеку один одного. Усвідомлення цього необхідно прищеплювати з дитинства, адже в цьому віці закладаються основи для майбутнього та долається проблема в теперішньому: ті, хто сьогодні є найбільш беззахисними учасниками дорожнього руху, мають стати в майбутньому надзвичайно відповідальними пішоходами та водіями.

Пропонуємо вам взяти участь у нашому новому конкурсі «Безпека на дорозі», спрямованому на покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки, правової свідомості та відповідальності учасників  дорожнього руху в Україні  https://vseosvita.ua/konkurs

Учні отримають яскраві нагороди, що видаються за I, II, III призові місця та сертифікат всім іншим учасникам. Вчителя отримують свідоцтва та  подяки. Батькам та директору школи – Лист Подяку. Також  кожний учасник конкурсу отримає яскравий дизайнерський подарунок Додекаедр» від проекту «Всеосвіта» за  продемонстрований рівень знань.

Як виглядають нагороди:

 

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.