ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ «ВСЕОСВІТА ОСІНЬ- 2019»

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів.

«Всеосвіта» дарує всім учням чарівну нитку Аріадни – шкільну дистанційну олімпіаду «Осінь – 2019». Цікаві завдання, конкурси, сюрпризи та унікальні подарунки – це лише невелика кількість скарбів, що очікують на всіх учасників осіннього сезону.

На вас чекає 25 захопливих дистанційних олімпіад для учнів 1-11 класів, над розробкою яких працювали фахівці з усіх куточків України.

Саме тому наші олімпіади завжди актуальні та якісні. Вони складаються з інноваційних тестових завдань, спрямованих на підвищення в учнів інтересу та мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень набутих знань. Наші олімпіади зручно проходити будь-де і будь-коли: вдома, у класі, зранку, ввечері та навіть під час канікул. 

Традиційно олімпіада з української мови є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх охочих!

Завдання для кожного класу осінньої дистанційної олімпіади базуються на програмах попереднього та першого семестрів.

Отримання усіх завдань та внесення відповідей триватиме з 1 вересня до 21 жовтня, а підведення підсумків – з 21 жовтня.

Спеціально для осінніх олімпіад ми розробили захопливі Дипломи та Свідоцтва. Над дизайном кожного нагородного документа невтомно працювала креативна команда розробників, щоб ви мали змогу пишатися його унікальністю та оригінальним оформленням. Усі Дипломи та Свідоцтва розроблені під окремий навчальний предмет, а текст документу вказаний двома мовами – українською та англійською – відповідно до європейських стандартів.  

Олімпіади від «Всеосвіти» перевірені спеціалістами, самими учасниками та кожним працівником і кожною працівницею нашого проєкту. Тому, обираючи шкільну дистанційну олімпіаду «Осінь – 2019», ви насамперед обираєте якість, актуальність і, звісно ж, вашу майбутню перемогу!

 Для вчителів 

 ♦  Щоб зекономити час при повторній реєстрації, який зазвичай витрачається на внесення учнів у ручному режимі, ми автоматично перевели їх у наступний клас. Наприклад: якщо під час весінньої олімпіади обирали учнів з 5-го класу, в осінній олімпіаді вони вже занесені як 6-й клас.

Усе, що тепер потрібно – просто скористатися кнопкою «Додати учнів з усіх класів, або обрати з раніше доданих».

 ♦  Щоб мотивувати вчителів та учнів до грандіозних перемог, ми створити розділ «Рейтинг закладів освіти» – чистий і прозорий всеукраїнський рейтинг шкіл, що беруть участь в олімпіаді (за кількістю переможців).

Школи, які посядуть перші 100 місць у Всеукраїнському рейтингу олімпіади «Всеосвiта Осінь – 2019» отримають свідоцтва із зазначенням місця, яке посіла школа та кількості отриманих дипломів 1, 2, 3 ступеню і сертифікатів.

 ♦  Всіх вчителів, які підтримали жагу своїх учнів до пізнання різноманітних наук, підготували їх до інтелектуальних змагань та допомогли провести олімпіаду від проекту «Всеосвіта», ми нагороджуємо ексклюзивними Свідоцтвами та Подяками!

 ♦  На директорів шкіл, які створили сприятливі умови для проведення сучасних інтелектуальних олімпіад у своїх школах, чекають персональні «Листи-подяки» від нашого проекту – за неоціненний внесок колективу школи в інтелектуальний розвиток України!

 Для учнів 

 ♦  Завдяки нашим олімпіадам учні можуть не лише легко перевірити рівень своїх знань та дізнатись нову необхідну інформацію, але й отримати надзвичайні нагородні документи. Захопливі Дипломи і Сертифікати виконані у новому ексклюзивному дизайні та розроблені під окремий навчальний предмет.

 ♦  Всі учасники олімпіади отримають корисний подарунок від «Всеосвіти» – надзвичайно креативну головоломку «Танграм» у паперовому варіанті, яка розвиває креативне та абстрактне мислення і творчі здібності дитини. Ми підготували 9 наборів «Танграму» та 234 зразки зображень, на кожному з яких представлено 2 варіанти фігур: кольорові та чорно-білі. Щоб зібрати ту чи іншу фігуру, необхідно підключити увагу, фантазію та нестандартний підхід до вирішення завдань, тож учні з головою поринуть у розгадування таємниць східної головоломки.

 ♦  Ми також розуміємо, наскільки важливим є батьківський внесок у розвиток кожного юного таланту, тому нагороджуємо тат і мам почесними «Листами-подяками», в яких від щирого серця висловлюємо вдячність за активну допомогу під час проходження олімпіади від «Всеосвіти».

 Умови розіграшу та призи 

В рамках шкільної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2019» проводиться розіграш унікальних подарунків від нашого партнера – іспанської компанії з виробництва іграшок «Miniland Educational».

Розіграш триватиме з 1 вересня до 21 жовтня.

Переможцями стануть 50 класів (1-11), творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.

Саме найактивніші класи-учасники отримають від компанії «Miniland Educational» східну головоломку «Танграм».

«Танграм» складається із семи пласких геометричних фігур, виготовлених з яскравого пластику: двох великих квадратів, трикутника середнього розміру, двох маленьких трикутників, одного паралелограма і квадрата, що складаються у різні форми (людини, тварини, предметів домашнього вжитку тощо), і водночас є цікавою математичною грою. До набору входить буклет з 15 шаблонами.

«Всеосвіта» надзвичайно вдячна надійному партнеру «Miniland Educational» за міцну співпрацю, внесок у розвиток української освіти і за можливість спільними силами щодня покращувати її. Чудові подарунки від іспанської компанії, які очікують переможців олімпіади, нікого не залишать байдужими і у креативній формі навчать логічному та абстрактному мисленню, а також сприятимуть поліпшенню концентрації уваги.  

Сторінка партнера «Miniland Educational»: https://vseosvita.ua/lp/miniland

Взяти участь в обговоренні олімпіади та слідкувати за його перебігом ви можете за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s10/discussion


«Всеосвіта» підготувала для вас унікальний буклет шкільної міжнародної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь  2019», який ви легко та зручно можете роздрукувати і повісити у класі, щоб не забути взяти участь у надзвичайно цікавих та креативних олімпіадах! 

Посилання на буклет: https://fs01.vseosvita.ua/o/01005n22-f26c.jpg


Рухаймось до переможних вершин разом із «Всеосвітою»! Успіху вам!

Посилання на олімпіаду: https://vseosvita.ua/olympiad 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.