Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція для освітян

«Всеосвіта» спільно з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів за участі МОН, НАПНУ та ІМЗО організовують конференцію щодо питань підвищення кваліфікації учителів.

Підвищення кваліфікації вчителя, згідно з вимогами сьогодення, має орієнтуватися на набуття комплексу компетентностей. І сьогодні це можливо реалізувати не лише під час активної освітньої діяльності на базі закладів післядипломної педагогічної освіти, але і й у програмах підвищення кваліфікації за допомогою будь-яких форм і видів фахової діяльності, що забезпечує професійне зростання.

«Всеосвіта» не стоїть осторонь освітньої реформи і змін у механізмі підвищення кваліфікації. Тож, наша команда рада повідомити, що «Всеосвіта» бере участь в експерименті всеукраїнського рівня за темою «Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти» (наказ МОН від 06.03.2019 р. № 322).

Саме тому ми вирішили зініціювати проведення Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції на тему «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога», аби поєднати освітян, які перебувають у потоці актуальних трансформацій освітньої системи і вже готові до змін.

 Коли?  13 червня 2019 року о 10:00

 Де?  м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37

 Мета
онлайн-конференції
:
проаналізувати особливості професійного розвитку і способи підтримки педагога в системі підвищення кваліфікації; закцентувати увагу на особливостях упровадження інноваційної технології професійного розвитку педагога.

 Для кого
конференція буде цікавою?

Усі, хто цікавиться неформальною та інформальною освітою в Україні точно будуть приголомшені! Також до участі запрошуємо адміністративних працівників закладів освіти, представників методичних кабінетів/центрів, методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти тощо.

 Про спікерів 
9 спікерів-експертів, які стануть доповідачами під час конференції – досвідчені фахівці, обізнані в питаннях сучасних перспектив та викликів української освіти.

Науковим керівником Всеукраїнського експерименту, частиною якого стала «Всеосвіта», є Катерина Валеріївна Таранік-Ткачук – головна фахівчиня Директорату дошкільної та шкільної освіти при МОН, кандидатка філологічних наук, доцентка. Катерина Валеріївна доповідатиме на тему «Професійний розвиток педагога як важливий чинник освітньої реформи».

Про організаційну модель безперервного розвитку вчителя в системі післядипломної освіти доповість Євгенія Миколаївна Бачинська – проректор Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук, доцент.

«Альтернативні моделі професійного розвитку педагогів» – важлива тема, на яку доповідатиме Ольга Володимирівна Просіна – доцентка кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти Університет менеджменту освіти НАПН України, кандидатка педагогічних наук, членкиня групи авторів Державного стандарту початкової та загальної середньої освіти.

Про інших спікерів можете дізнатись за посиланням: https://vseosvita.ua/conference


Переглянути конференцію в режимі онлайн може кожен абсолютно безоплатно! Презентаційні матеріали, текстова версія доповідей кожного з фахівців та електронна версія збірника тез – доступна усім безкоштовно!

Також ви можете скористатися платними пакетами, які передбачають ряд додаткових послуг:

  • Пакет «Стандартний» | 99 грн
    Включає також отримання Сертифікату про участь у Всеукраїнській конференції, що підтверджує вашу участь у сертифікованому освітньому заході;
  • Пакет «Професійний» | 199 грн
    Обравши який, ви отримаєте Сертифікат про участь та можливість опублікувати свої наукові доробки у збірнику тез.

 Щодо публікації 
у збірнику тез

 «Всеосвіта» знає наскільки важливо офіційно закріплювати Ваше авторство на власні наукові напрацювання! Тож, якщо Ви працюєте у сфері освіти й готові поділитися своїми унікальними знаннями, ми Вам у цьому допоможемо. А паперове видання дозволить презентувати свої інтелектуальні напрацювання у матеріалізованому виді – респектабельно та розважливо.

Адже ми дуже прискіпливо відбираємо наукові роботи, які готуємо до публікації. Тож, будьте певні, якщо Ви – наш автор, отже Ваш матеріал на високому рівні! Після рецензування фаховою комісією ваших тез доповіді, матеріал буде опубліковано на сторінках нашого збірника.

Публікація збірника відбудеться одразу ж після присвоєння виданню міжнародного ідентифікаційного номера ISBN та універсального ідентифікатора УДК, які дозволять внести опубліковані роботи в єдину базу авторських розробок. Видання розсилатиметься до полиць найбільших державних бібліотек України (згідно зі ст. 20 Закону України «Про видавничу справу» та ст. 8 Закону України «Про обов'язковий примірник документів»).

Не втрачайте свій шанс стати частиною команди освітян, що тяжіють до покращення освіти в Україні!

 Зареєструватися 
на конференцію можна тут:
https://vseosvita.ua/conference

 Детальніше  – за телефоном 0-800-331-031 (дзвінки безкоштовні)

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
3
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!