«Всеосвіта» запрошує до співпраці заклади загальної середньої освіти

Ознайомтеся з покроковою інструкцією для успішної співпраці з освітнім проєктом у сфері підвищення кваліфікації педагогів.

28 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України своєю постановою № 800 нарешті затвердив Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який набув чинності 03 вересня 2019 року (окрім пункту 17 цього Порядку, який набуде чинності 01.01.2020 року).

Для нас – освітнього проєкту «Всеосвіта» – цей Порядок є особливим дороговказом, оскільки завдяки його нормам, зокрема, пункту 9, ми набули статус суб’єкта підвищення кваліфікації, і це надає нам право пропонувати вам співпрацю у сфері підвищення кваліфікації.

Ми розробили детальну інструкцію – усього 5 кроків – для налагодження успішної співпраці з нашим проєктом. 

Чому саме вам потрібно співпрацювати зі «Всеосвітою»? Наводимо переконливі докази: 

 • усі педагоги вашого закладу отримають 20% знижки на всі курси підвищення кваліфікації (наразі доступні 28 курсів і в найближчі місяці з’являться нові).  
 • Ваш заклад освіти отримає статус організації-партнера Всеосвіти;
 • Постійна підтримка та безкоштовні консультації з юридичним і методичним відділом «Всеосвіти» з питань підвищення кваліфікації;
 • Єдиний кабінет для моніторингу процесу підвищення кваліфікації педагогічними працівниками вашого закладу освіти з цілодобовим доступом;
 • Звіти про проходження підвищення кваліфікації педагогічними працівниками вашого закладу освіти;
 • Усі досягнення педагогічних працівників будуть зібрані в електронне портфоліо;

 5 кроків до співпраці: 

Крок 1. Керівники закладів освіти після затвердження кошторису на рік оприлюднюють загальний обсяг коштів, передбачений цьогоріч на підвищення кваліфікації.

Крок 2. Після затвердження кошторису ввіреного Вам закладу загальної середньої освіти, Ви або уповноважена Вами особа повинна невідкладно оприлюднити загальний обсяг коштів, передбачений (в кошторисі) на підвищення кваліфікації працівників Вашого закладу, які мають право на підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного та/або місцевого бюджетів, а також за рахунок інших коштів, передбачених в цьому кошторисі на підвищення кваліфікації.

Крок 3. Упродовж наступних 15 календарних днів з дня отримання зазначеної інформації кожен педагогічний та науково-педагогічний працівник, який має право на підвищення кваліфікації за рахунок зазначених коштів, подає керівникові пропозицію до плану підвищення кваліфікації на цей рік з інформацією про:

 • тему (напрям, найменування) відповідної програми (курсу, лекції, модуля тощо);
 • форми;
 • обсяг (тривалість);
 • суб’єкта (суб’єктів) підвищення кваліфікації;
 • вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або про безкоштовний характер послуги.

Крок 4. Пропозиції педагогічних (науково-педагогічних) працівників включаються до проекту плану підвищення кваліфікації, що затверджується педагогічною (вченою) радою. 

Крок 5. На підставі затвердженого плану підвищення кваліфікації Ви, як керівник закладу загальної середньої освіти або уповноважена Вами особа, укладаєте договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації на відповідний рік з Товариством з обмеженою відповідальністю «Всеосвіта», як суб’єктом підвищення кваліфікації.

Більше деталей та лист-згоду на співпрацю знайдете за посиланням: https://vseosvita.ua/group/director

 

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші заявки та сподіваємось на плідну співпрацю, адже запорука якісної освіти – постійне самовдосконалення! 

#всеосвіта #підвищення_кваліфікації #співпраця 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
1
7
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!