Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
2265
30 серпня 2019 о 13:45
pdf Роздрукувати

«Всеосвіта» вітає Ганну Ігорівну Новосад з посадою міністерки освіти і науки України!

Одинадцятим міністром освіти і науки України призначено Ганну Ігорівну Новосад. За відповідне рішення проголосувала Верховна Рада України 29 серпня 2019 року.

«Всеосвіта» готова всебічно інформаційно допомагати команді нової очільниці Міністерства, підтримувати її реформаторський курс.

Сподіваємося продовжити плідну співпрацю та взаємне зацікавлення «Всеосвіти» й МОН, що й надалі даватиме цікаві й корисні результати для всієї спільноти освітян України.

Міністерка освіти та науки України Ганна Новосад, 29 серпня 2019 року:

 

«Йдучи з МОН в Парламент [Ганна Ігорівна була обрана депутаткою ВР і відтак нещодавно мала залишити роботу в Міністерстві], я, чесно кажучи, не думала, що так швидко повернусь назад. Вдячна Парламенту, Президенту, та Прем'єру за аванс довіри. Це саме аванс. Висновки лише по діям та результатам.

 

Я переконана, що політика має бути цивілізованою. А у сфері освіти вона ще й точно має бути тяглою. Щоправда останнє – лише там, де розпочались правильні та довгоочікувані зміни.

 

А тому Нова Українська Школа – продовжить бути пріоритетом і цього Уряду.

 

Я особисто налаштована на тісну співпрацю з усіма агентами змін, які останні 2 роки робили зміни в школі можливими. Крім того, спільно з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій напрацюємо та представимо план змін у підходах до управління та фінансування у вищій освіті та науці. 

 

Знаю, це поки загальні слова. Мені ще необхідно сформувати команду для напрацювання конкретних планів дій.

 

Найнагальніші задачі перших двох тижнів, окрім формування команди – робота зі складним проектом Держбюджету на 2020 рік та підготовка проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту».

 

Буду вдячна за вашу конструктивну співдію».

____________________________________________________________________________

Читайте також: Ганна Новосад: 8 цитат про освіту, науку та суспільство

Автор фото – прес-служба Міністерства освіти та науки України

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.