+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

«Всеосвіта» стала учасником обласної педагогічної ради 2019

У міському бучанському парку відбулась педагогічна рада освітян Київщини. Команда нашого проєкту радо презентувала власні здобутки.

Учителі – це особистості, без яких неможливо змінювати світ, бо саме їм належить чи не найважливіша місія – навчити дітей приймати виклики сьогодення, уміти відстоювати позицію, критично мислити і застосовувати здобуті навички на практиці. Чи вдається учителям досягнути високого щаблю? Які інноваційні методики потрібно використовувати, щоб виховати дитину успішною у майбутньому? Які напрямки є найпопулярнішими серед учнів та учениць? Щоб знайти відповідь на ці та інші запитання, сьогодні, 21 серпня, команда «Всеосвіти» взяла участь в обласній педагогічній раді освітян Київщини, організованою Департаментом освіти і науки КОДА спільно з КНЗ КОР «Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів».

У мальовничому парку працювало безліч локацій, на яких заклади професійної (професійно-технічної) освіти, творчі центри і гуртки, обласні відділи освіти і організації дивували учасників та учасниць події власними досягненнями.

Неабияку увагу захопили майстерно вирізьблені малюнки на овочах і фруктах у техніці карвінг, вироби з дерева, вишукані страви, вишиті сукні тощо. На інших локаціях можна було ознайомитися із фаховою літературою, придбати посібники чи канцелярію.

 

Локація від проєкту «Всеосвіта» також приємно здивувала учасників та учасниць педагогічної ради. Сьогодні ми презентували велику кількість розробок: ігри, плакати, листівки, мотиваційні браслетики, карти України, освітні журнали тощо. Юні помічниці нашого проєкту розповідали зацікавленим педагогам і педагогиням про можливості підвищення професійної майстерності на порталі, а також про всі цікавинки, які можна знайти на нашому сайті і завантажити безкоштовно.

А на тлі яскравої фотозони охочі робили світлини на згадку. Приємним сюрпризом для нашої команди стали численні подяки від користувачів нашого порталу, які завітали на захід.

Крім відвідування локацій, учасники та учасниці взяли участь у прес-брифінгу «Реформуємо систему освіти. Точка зору влади». Запрошений на сцену особливий гість – голова КОДА Михайло Бно-Айріян – привітав присутніх і наголосив на важливості ролі вчителів у формуванні майбутніх поколінь, а також побажав 50 молодим педагогам і педагогиням, які долучилися до освітянської родини Київщини, не боятися змін.

Усе починається з любові до людей, – головний меседж голови КОДА став девізом заходу.

Формулами успішних практик сьогодні ділились Олег Горовий, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Географія», Людмила Бараненко, переможниця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Успіх моїх учнів полягає в тому, що вони найкращі. Я можу це сказати прямо і підтвердженням цих слів є те, що цьогоріч вони брали участь в конкурсах і олімпіадах. Успіх залежить не лише від вчителя, але й від учня. Якщо вчитель буде відкритий, йти в ногу з часом, то його чекає успіх, – зазначив Олег Горовий.

Секретами успіху роботи з дітьми з особливим освітніми потребами поділилась Людмила Бараненко:

Запорукою успіху роботи в інклюзивному класі має бути найперше те, щоб суспільство стало інклюзивним. Потрібно, щоб кожен і кожна внутрішньо «перепрошились» або перезавантажились, як смартфон. Інклюзивна школа є частиною інклюзивного суспільства. Мої учні – щасливі, щирі відкриті зі мною.

Після обговорення успішних практик вчителі та вчительки відвідували інтерактивні тематичні локації у форматі Open Space. Зокрема, на заході працювали такі напрямки:

  • Диджиталізація освіти. Школа у смартфоні;
  • Стратегія ІКС: Інклюзивна, Корекційна, Спеціальна освіта;
  • Заклад дошкільної освіти, дружній до дитини;
  • Простір творчих можливостей позашкілля;
  • Шкільний іншомовний ландшафт: виклики та перспективи;
  • Міжнародні проєкти – національна ідея.

Учасники та учасниці обирали локації, які їх найбільше цікавили, але ми впевнені, що цей вибір був не з легких. Нові знайомства, корисна інформація та цікаві ідеї надихнули освітян на нові звершення, а нашу команду – створювати ще якісніші розробки та матеріали для кожного вчителя і вчительки нашої країни. Дякуємо всім, хто сьогодні став частинкою великої освітянської родини! 

Фотозвіт за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись