Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
1288
22 квітня 2020 о 15:31
pdf Роздрукувати

"Всеосвіта" розіграла інтерактивні карти 4D+: вітаємо переможців розіграшу

Результати розіграшу у соцмережах та цікаві подарунки від партнерів «Всеосвіти».

Гейміфікація стала одним із головних трендів освіти. Адже діти найкраще сприймають інформацію саме через гру. Кому цікаві звичайні монотонні лекції чи стандартні завдання на кшталт «знайди-напиши-вивчи»? Діти хочуть пізнавати світ через ігрову діяльність, і ми повинні їм надати таку можливість!

Інтерактивні карти 4D+ з доповненою реальністю – це чудова можливість для учня дізнатись все про будову Всесвіту, світ дикої природи, динозаврів чи анатомію людини лише за допомогою застосунку, встановленого на ґаджет, і AR-технології. 

Саме такі набори карт від чудових партнерів «Всеосвіти» – компанії «ARbox. Інновації в освіті» – ми розіграли серед користувачів фейсбуку та інстаграму. Умови участі були максимально прості: бути підписаними на «Всеосвіту» та наших партнерів, і позначити в коментарях необмежену кількість друзів. За допомогою онлайн-сервісу Lizonair.com ми визначили трьох переможців у фейсбуці та одного щасливчика в інстаграмі. Отож, вітаємо переможців розіграшу:

  • Людмила Радченко – отримує в подарунок навчальні карти Humanoid 4D+ (карти з будовою людського тіла);
  • Дана Смаль – отримує в подарунок навчальні карти Space 4D+ (карти з космічною тематикою);
  • Оксана Жуматій – отримує в подарунок навчальні карти Animal 4D+ (карти з тваринами дикої природи);
  • Elena (нікнейм в інстаграмі) – отримує в подарунок навчальні карти Dinosaur 4D+ (карти з динозаврами).

У чому ж унікальність навчальних карт від компанії «ARbox. Інновації в освіті» та як ними користуватись? 

ARbox-інновації – це компанія, яка просуває лінійку новітніх технологічних продуктів для дітей, що реалізуються у захопливій формі. А це – 5 дивовижних наборів карт з доповненою реальністю на різну тематику: Space 4D+, Animal 4D+, Dinosaur 4D+, Humanoid 4D+ та Octaland 4D+. 

На будь-який ґаджет необхідно завантажити безкоштовний застосунок, ввести пароль (він знаходиться в інструкції карт) та навести телефон або планшет на карту із зображенням. Картинки миттєво почнуть оживати в доповненій реальності. Ними можна керувати, збільшувати й зменшувати масштаби, щоб розгледіти деталі, спостерігати за рухами тощо. 

Ознайомимось детальніше з кожним набором навчальних карт:

Space 4D+

Карти на космічну тематику з доповненою реальністю призначені, щоб: 

  • сформувати уявлення дітей про космічні простори;
  • ознайомити з новими космічними поняттями;
  • розширити, систематизувати й поглибити знання про космос.

У наборі: 26 карт, 3D-бібліотека, режим порівняння планет, VR режим (на смартфоні), режим «Фото з космічним об’єктом», режим голограми, 19 мов (включно з українською). 

Спостерігайте, як Сонячна система, планети, космічні об'єкти починають рухатись.
Взаємодійте: наближайте, віддаляйте, обертайте об'єкти, щоб краще їх розглянути.

Animal 4D+

Карти тварин з доповненою реальністю допоможе дитині ознайомитися з новими видами тварин та вивчити про них цікаві факти. За допомогою технології доповненої реальності, малеча зможе погодувати мавпочку або слона, пограти у віртуальний зоопарк, дізнатись нові факти у грі «Детектив», стежити за рухами тварин і розглядати їх з усіх боків.

У наборі: 26 карт, корма, 3D-бібліотека, інтерактивна гра «Детектив», режим голограми, 19 мов (включно з українською).

Humanoid 4D+

Карти з будовою людського тіла створені з метою ознайомити дітей з анатомію людини. Застосунок Humanoid 4D+ та карти з доповненою реальністю, дозволять досліджувати вам м'язову, кісткову, дихальну, нервову, травну системи й багато іншого у веселій інтерактивній формі. 

У такий спосіб дитина дізнається багато нового про тіло, загалом про те, як травна система перетворює їжу, яку ми їмо, в енергію, як скелет допомагає бігати, стрибати і навіть здійснювати сальто! 

У наборі: 6 карт (1 тіло людини + 5 інтерактивних карт систем), 3D-бібліотека, навчальні інтерактивні ігри, режим голограми, 7 мов (включно з українською). 

Збільшуйте і зменшуйте масштаб будь-якого тривимірного анімованого органу, обертайте його і дізнайтеся його функції, роль і те, як органи підтримують ваше життя і здоров'я.

Dinosaur 4D+

Навчальні карти з динозаврами забезпечать дитині неймовірну подорож у світ давніх рептилій. Повертайте, збільшуйте і зменшуйте масштаби динозаврів, рухайте пристрій на всі 360 градусів, щоб побачити всі деталі. Зніміть цікаві ролики з лютим Ті-Рексом або броньованим Анкілозавром і поділіться ними з друзями. Пориньте у захопливий віртуальний тур, який доставить вас назад в стародавні часи, де Птерозаври літають над вашою головою.

Поповніть свій багаж знань в 3D-бібліотеці й дізнайтеся особливості та цікаві факти про кожного динозавра. Крім короткого опису, ви також зможете дізнатися походження динозаврів від величезних зауроподів до крихітних Компсогнат, порівняти розмір людського тіла з кожним динозавром.

Натискайте на екран вашого телефону або планшета, щоб побачити все це в дії, і діліться своїми знаннями з іншими.

У наборі:  20 карт, 3D-бібліотека, VR режим, режим «Фото з динозавром», режим голограми, 13 мов. 

Розширена інформація про навчальні карти знаходиться на офіційному сайті https://arbox.com.ua/


Команда «Всеосвіти» дякує партнерам ARbox-інновації за підтримку й реалізацію таких чудових навчальних карт, які неодмінно стануть найкращими друзями кожної дитини. А також дякуємо всім учасникам нашого розіграшу. Стежте за нашою групою у фейсбуці, адже ми постійно радуємо нашу спільноту новими й цікавими розіграшами! 

#подарунки #розіграш #навчальні_карти 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.