Враження щасливої вчительки від перемоги у розіграші інтерактивної дошки від INTBOARD: як це було

Розіграш тривав у період з 7 червня до 2 серпня.

Влітку «Всеосвіта» разом з компанією INTBOARD провели мегарозіграш інтерактивної дошки INTBOARD UT-TBI82X. Саме цю дошку рекомендує український мовознавець Олександр Авраменко.

Розіграш відбувся 2 серпня 2021 року. Переможницею стала Віра Бідзінська, вчителька Новороздільського НВК імені Володимира Труша.

Інтерактивна дошка від компанії INTBOARD уже прибула до закладу освіти і встигла порадувати не лише педагогів, а й учнів: за допомогою цього бомбезного інструмента провели перші захопливі уроки.

У відеовідгуку вчителі Новороздільського НВК та пані Бідзінська поділились враженнями від подарунка:

Працювати з інтерактивною дошкою Віра Бідзінська навчилась під час проходження безкоштовного курсу «Інтерактивна дошка – інструмент сучасного вчителя».

Всі, хто успішно пройшов навчання, дізнались, як працювати з інтерактивною дошкою, а також отримали сертифікат і можливість взяти участь у розіграші дошки.

Розіграш відбувався за допомогою системи random.org серед слухачів курсу, які успішно його завершили до 2 серпня.

Від щирого серця вітаємо переможницю розіграшу та Новороздільський НВК імені Володимира Труша. Бажаємо вам неймовірних уроків та незабутніх вражень, сподіваємось, що інтерактивна дошка спростить роботу вчителям та стане ефективним помічником у роботі.

На цьому приємні сюрпризи від не закінчуються! «Всеосвіта» готує ще безліч бомбезних розіграшів, конкурсів та акцій.

Уже відкрита всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта – Осінь 2021», учасники якої можуть потрапити у Книгу рекордів України. Реєструйте своїх учнів та підкорюйте нові вершини.

Матеріал, який вас може зацікавити: Відгуки переможців розіграшу в рамках шкільної дистанційної олімпіади «Весна – 2021» від «Всеосвіти»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.