Головне меню порталу
Протягом 27 і 28 січня 2023 року в дистанційному форматі відбудеться пресконференція та публічна дискусія за участю освітян, експертів, представників профільних державних органів, а також презентація результатів дослідження «Освітній фронт. Вплив війни на освітян».
Про це повідомляє пресслужба МОН.
Програма заходів:
27 січня
10:20-10:50 — презентація результатів дослідження «Освітній фронт. Вплив війни на освітян».
11:00-12:00 — панельна дискусія «Освітній фронт. Непроговорене» за участю керівників закладів освіти, представників ВРУ, МОН, громадських організацій і лідерів думок.
12:30-13:30 — панельна дискусія «Внутрішньо та зовнішньо переміщені учні: як адаптувати, як повернути» за участю психологів, учителів, батьків і представників громадського сектору.
13:35-15:00 — практичне заняття «Кольоротерапія. Лікуємо себе самі» від психологині та арттерапевтки Вікторії Назаревич.
Трансляція заходів буде доступною на ютуб-каналі GoGlobal за посиланням.
28 січня
11:00-12:30 — практичне заняття на тему «Вигорання» від психологині Катерини Гольцберг.
12:50-15:30 — практичні воркшопи та дискусії на тему:
як мотивувати учнів навчатися в умовах воєнного часу;
інтегрування розвитку стресостійкості/резильєнтності в уроки;
перша психологічна допомога — «must know» для вчителя сьогодні;
як знайти та відновити власний ресурс;
соціально-емоційне навчання: що це і чому це важливо саме зараз;
гострі ситуації на уроці: дії вчителів під час онлайн- та офлайн-навчання.
15:40-16:00 — прикінцеве слово.
Трансляція заходів буде доступною на ютуб-каналі GoGlobal за посиланням.
Реєстрація учасників за посиланням.
Організатори панельної дискусії зауважують, що зареєстровані учасники отримають посилання на відповідні заходи конференції на електронну адресу.
Нагадаємо, дитяча і сімейна психологиня Катерина Гольцберг розповіла, як вчителю м’яко вплинути на учнівську мотивацію, та пропонує надзвичайно цікаві й дієві вправи для всього класу. Адже 99% успіху в навчанні залежить від взаємин між учителем і учнем.
Фотоматеріали: МОН
Будь ласка, оцініть новину!
Редакторка:
Нікішина Тетяна ОлександрівнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.