Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Вплив війни на освітян: учителів запрошують до дискусії

Протягом 27 і 28 січня 2023 року в дистанційному форматі відбудеться пресконференція та публічна дискусія за участю освітян, експертів, представників профільних державних органів, а також презентація результатів дослідження «Освітній фронт. Вплив війни на освітян».

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Програма заходів:

27 січня

 • 10:20-10:50 — презентація результатів дослідження «Освітній фронт. Вплив війни на освітян».

 • 11:00-12:00 — панельна дискусія «Освітній фронт. Непроговорене» за участю керівників закладів освіти, представників ВРУ, МОН, громадських організацій і лідерів думок.

 • 12:30-13:30 — панельна дискусія «Внутрішньо та зовнішньо переміщені учні: як адаптувати, як повернути» за участю психологів, учителів, батьків і представників громадського сектору.

 • 13:35-15:00 — практичне заняття «Кольоротерапія. Лікуємо себе самі» від психологині та арттерапевтки Вікторії Назаревич.

Трансляція заходів буде доступною на ютуб-каналі GoGlobal за посиланням.

28 січня

 • 11:00-12:30 — практичне заняття на тему «Вигорання» від психологині Катерини Гольцберг.

 • 12:50-15:30 — практичні воркшопи та дискусії на тему:

 1. як мотивувати учнів навчатися в умовах воєнного часу;

 2. інтегрування розвитку стресостійкості/резильєнтності в уроки;

 3. перша психологічна допомога — «must know» для вчителя сьогодні;

 4. як знайти та відновити власний ресурс;

 5. соціально-емоційне навчання: що це і чому це важливо саме зараз;

 6. гострі ситуації на уроці: дії вчителів під час онлайн- та офлайн-навчання.

 • 15:40-16:00 — прикінцеве слово.

Трансляція заходів буде доступною на ютуб-каналі GoGlobal за посиланням.

Реєстрація учасників за посиланням.

Організатори панельної дискусії зауважують, що зареєстровані учасники отримають посилання на відповідні заходи конференції на електронну адресу.

Нагадаємо, дитяча і сімейна психологиня Катерина Гольцберг розповіла, як вчителю м’яко вплинути на учнівську мотивацію, та пропонує надзвичайно цікаві й дієві вправи для всього класу. Адже 99% успіху в навчанні залежить від взаємин між учителем і учнем.

Фотоматеріали: МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.