Вперед в майбутнє: «Завтра_2037»

У Львові відбудеться конференція "Завтра_2037", на якій діти від 10 до 14 років представлятимуть власні оригінальні проекти та ділитимуться ідеями з дорослими.

Зміни у кожній сфері нашого життя відбуваються настільки швидко, що ми встигаємо бути в курсі останніх новин лише за допомогою гаджетів. Зранку, в обід і ввечері стрічки інформаційних порталів повідомляють про розвиток техніки, реалізацію неймовірного космічного проекту або черговий винахід потужної вакцини від, здавалося б, непереможної хвороби. І це лише невеличка частина, відома нам. А скільки геніальних ідей приховано лише тому, що їхні автори не мають можливості висловитись, розповісти, поділитись власними уявленнями про світ.

Організатори Всеукраїнської конференції унікальних тинейджерів «Завтра_2037», що відбудеться у Львові, вирішили надати голос майбутньому: підлітки, які креативно мислять та живуть різноманітними винаходами, виступатимуть перед великою аудиторією, щоб розповісти про особливості своїх проектів. Подолання страху непорозуміння та сміливість відкрито продемонструвати специфічність власної уяви – це найважливіші навички не лише для дитини, але й для дорослого.

Як зазначає інформаційний портал WOMO, учасників проекту – підлітків від 11 до 19 років – називають поколінням Z, яке у вирішенні життєвих ситуацій керується емоційним інтелектом. Це абсолютно інакша система світосприйняття, що впливає на нові тенденції споживання, на розвиток індустрії, трансформацію в сфері економіки, культури тощо. Через певну кількість років саме покоління Z надаватиме робочі місця, керуватиме напрямком прогресу і впливатиме на загальний стан речей.

Організатори платформи прагнуть донести до аудиторії єдину важливу думку: те, що сьогодні здається дивним в сучасних дітях, в майбутньому стане життєво необхідним задля повноцінного існування у видозміненій моделі світу. Зростаюче покоління знає, хоче і вміє набагато більше, ніж вміють дорослі; зростаюче покоління мріє про те, про що ніколи у свій час не мріяли дорослі.

Ці відмінності мають не різнити, а об’єднувати – заради єдиного, спільного Завтра.

   

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.