Вітаємо з видатною подією! Стартувала партнерська програма від "Всеосвіти"

Неймовірні бонуси та подарунки активним учасникам партнерської програми. Дізнайтесь про це більше.

Команда "Всеосвіти" постійно працює над удосконаленням сайту, пропонуючи освітянам корисну інформацію та послуги, які неодмінно стануть в пригоді. І сьогодні ми ділимось з вами радісною новиною - стартувала партнерська програма порталу "Всеосвіта"! А це означає ще більше можливостей для кожного нашого користувача.

Це неймовірна пропозиція для кожного освітянина, і найголовніше, що стати учасником партнерської програми дуже просто:

Крок 1: Спочатку необхідно бути зареєстрованим на порталі "Всеосвіта".

Крок 2: В особистому кабінеті ви можете зайти на сторінку партнерської програми. Наведіть мишкою на своє фото вгорі праворуч сторінки та оберіть з випадачаючого списку блок "Партнерська програма".

На сторінці "Надіслати запрошення" ви можете ознайомитися з повним описом цієї пропозиції, а також детальніше дізнатися про те, як запрошувати друзів, як формується рейтинг тощо.

На сторінці "Мій рахунок" можна відстежувати особисті бонуси, статистику та рейтинг.

Рейтинг партнерської програми формується за 4 категоріями:

Крок 3: Існує й інший спосіб зайти сторінку партнерського рахунку. З випадаючого списку меню оберіть блок "Мій сайт" та у меню праворуч перейдіть до реферальної програми.

Для того, аби не пропустити жодної актуальної інформації про партнерську програму, радимо стежити за блогом Сергія Вожжова. Пан Сергій бере активну участь у розробці цієї партнерської програми. Приєднуйтесь за цим посиланням: https://vseosvita.ua/user/id424238/blog/start-partnerky-vseosvity-19788.html.

На сторінці партнерської програми міститься вся вичерпна інформація для тих, хто бажає приєднатися. Наприклад, ви дізнаєтесь про таке:

  • асортимент варіантів запрошення нових користувачів;

  • переваги та подарунки для нових користувачів;

  • користь та вигоду від партнерки для себе;

  • розповідь про спеціальну закриту партнерську вечірку;

  • умови партнерського рейтингу, перемога в якому гарантує отримання квитка на партнерську вечірку.

Запросити друзів через партнерську програму можна різними способами:

1) поділитись індивідуальним посиланням;

2) запросити через соцмережі або месенджери;

3) надіслати запрошення на електронну пошту;

4) розмістити один із банерів на своєму сайті;

5) поширити власні матеріали у своїх соцмережах.

На сторінці партнерської програми учасник зможе контролювати суму свого партнерського бонусу та варіанти його використання.

Учасники зможуть побачити, чи виконані умови для отримання партнерського бонусу та яке місце вони посідають в партнерському рейтингу. Бо саме 10 переможців рейтингу в кожній категорії, за результатами навчального року, потраплять на партнерську вечірку. Попереду ще 11 місяців, щоб поборотися за цю можливість - використайте її ефективно! Тому що у липні 2021 року "Всеосвіта" збирає кращих партнерів на подію року, і це буде щось неймовірне - там треба бути! - написав Сергій Вожжов, співавтор програми.

Розгорнута презентація партнерської програми відбудеться під час онлайн-марафону "Траєкторія розвитку сучасного педагога", реєстрація на який триває досі. Участь в цьому марафону безкоштовна, і кожен учасник без оплати отримає сертифікат на 15 годин для підвищення кваліфікації. До речі, марафон - це чудовий привід запросити друзів або колег саме через партнерське посилання. Скористайтеся цією нагодою просто зараз!

І обов'язково приєднуйтесь до партнерської програми та отримуйте максимум переваг!

#всеосвіта #партнерськапрограма

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!