Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
855
23 квітня 2019 об 11:29
pdf Роздрукувати

Вітаємо зі Всесвітнім днем книги та авторського права!

Це свято відзначається щороку, 23 квітня, за ініціативи ЮНЕСКО.

«Кімната без книг – все одно, що людина без душі» – писав український письменник Олександр Довженко. Дійсно, сьогодні важко уявити своє життя без сторінок якоїсь захопливої книжки, яка, лежить на полицях бібліотеки або вдома.

Книги відкривають нові горизонти пізнання світу, допомагають уявити минуле і подорожувати у майбутнє. Сьогодні – Всесвітній день книги та авторського права!

 Чому 23 квітня? 

У 1995 році ЮНЕСКО вирішило святкувати Всесвітній день книги та авторського права 23 квітня, оскільки цей день є датою смерті Вільяма Шекспіра та Інки Ґарсіласо де ла Веґи і Мігеля де Сервантеса.

Сьогодні народився український письменник-прозаїк і поет Григорій Тютюнник.

Рішення прийняте з метою просвіти, для подальшого розвитку усвідомлення культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найвагомішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їхнього збереження. 

Починаючи з 2001 року, представники книжкової індустрії вибирають місто, яке стане Світовою книжковою столицею. Цього року це місто Шарджа в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.