Вітаємо з Міжнародним днем блогера

Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний день блогера (International Weblogger's Day).

Ідея відзначати цей день належить студенту університету Стенфорда, який вирішив опублікувати пропозицію про створення День блогера. Його підтримали активні користувачі із більш ніж 40 країн світу. Взагалі, у далекому 1992 році свій перший блог створив британець Тім Бернерс-Лі, який публікував новини на своїй інтернет-сторінці. Сьогодні це хобі перетворилося на серйозну роботу, а самі блогери мріють про той день, коли блогерство стане професією і цьому навчатимуть навіть у школі або в університеті.

Хай там що, але блогери – це лідери думок до яких прислухається велика кількість людей.

Ми впевнені, що серед нашої аудиторії є люди, які ведуть свої блоги, тож команда «Всеосвіти» вітає усіх зі святом! Ми бажаємо вам, щоб ваші слова надихали кожного читача, щоб на YouTube-каналі чи у будь-якій іншій соціальній мережі зростала кількість підписників. Не підведіть своїх вірних читачів, будьте для них і другом, і хорошим наставником. 

Блогерство – це чудова можливість знайти друзів та однодумців.

Дякуємо вам, блогери, за те, що ви завжди чесні, не боїтесь висловлювати своєї думки, надихаєте людей на подорожі, радите корисну літературу для читання, розповідаєте про цікаві місця. Без вас наше дозвілля не було б таким цікавим та корисним, а головне –  позитивним! 

Посилання на медіа-видання Креденс: https://kredens.lviv.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.