Вітаємо з Днем Журналіста!

Сьогодні в Україні святкують професійне свято працівників засобів масової інформації!

В цей день 1992 року Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів.

Сам термін “журналістика” походить від французького слова «journal», що означає “шоденник”, “журнал”. В англійській мові українському слову “журналістика” відповідає «journalism», а в німецькому — «Journalistik».

Журналісти з’явились ще у Древньому Римі вже тоді розповідали людям про важливі події, які змінили хід історії. А от за наказом Цезаря було створено тижневик «Записки про нові події».

Сьогодні журналістика невпинно розвивається, а сама професія є найбільш популярною та затребуваною на ринку.

Ваша робота почесна і дуже важлива, особливо в реаліях сьогодення. Ми дякуємо усім журналістам, які протистоять інформаційній ворожнечі і залишаються об’єктивними незважаючи ні на що. Бути правою рукою правди – це почесна місія, яку ми з гордістю несемо.

Колеги, команда «Всеосвіти» приєднується до вітань! Ми бажаємо вам міцного здоров’я, натхненних ідей та нових досягнень!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.