Вітаємо з 31 березня – Всесвітнім днем бекапу

Ніщо так не зміцнює впевненість у завтрашньому дні, як регулярний бекап.

Шановні друзі! Вітаємо Вас з унікальним святом – Всесвітнім днем бекапу.

Недарма він припадає саме на 31 березня. Ця подія є своєрідним нагадуванням про захист власних даних, щоб 1 квітня, у День дурня, не було нагоди для святкування.

Нагадаємо, що резервна копія або бекап – це копія всіх даних (електронних листів, фото, відео, текстових файлів тощо). Під час втрати оригінального контенту архівна копія врятує ситуацію і допоможе повернути необхідну інформацію.

Можливо, одного разу Ви запитаєте, що для нас на першому місці: Ви або бекап? Ми відповімо Вам, що бекап. І Ви підете, а ми раз – і відкотили назад.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.