і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Вчимося дружити. Шлях до ефективної комунікації
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

Вітаємо! Підсумки розіграшу “Мікроскопів” підбито!

«Всеосвіта» підбили підсумки розіграшу 100 механічних “Мікроскопів” від Mr.Playwood.

Впродовж 9 днів наші експерти детально перевіряли всіх учасників на дотримання правил. Адже для нас, як організаторів розіграшу, одним із найважливіших завдань було забезпечення рівних умов для кожного.

Попри те, що ми слідкували за голосуванням впродовж усього розіграшу, після його закриття ми виявили безліч вагомих порушень правил. Деякі учасники нашого розіграшу вдалися до накрутки голосів та дублювання класів. Оскільки такі дії є серйозним порушення, нам довелося дискваліфікувати деяких учасників та вилучити голоси. 

Нагадуємо, що кожен вчитель, який долучив клас до розіграшу, отримає картку учасника клубу “Всеосвіта”.

Ми хочемо відзначити всіх, хто долучився до нашого розіграшу, навіть якщо їм не вдалося набрати достатню для перемоги кількість голосів: ми переглянули кожну роботу та отримали велике задоволення від прочитання кожного створеного вами опису. Вся наша команда оцінила ваш креатив – вірші та творчі відео! Дякуємо за активність, чесність, повагу до інших учасників.

Давайте ж привітаємо 100 переможців нашого розіграшу! Зовсім скоро пакунки дерев’яних конструкторів “Мікроскопів” від компанії Mr.Playwood попрямують в різні куточки України!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти