Вітаємо переможців екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку»!

Підбито підсумки розіграшу 100 механічних конструкторів від Mr.Playwood!

Перезимували! 16 лютого екоакція «Врятуй пташку – створи годівничку» добігла кінця, і ми з превеликою радістю оголошуємо імена 100 переможців!

Друзі, дякуємо за ваші добрі справи, увагу до екологічної ініціативи та чесну гру. За три місяці понад 400 дітей створили годівнички, регулярно наповнювали їх поживою та вчилися розпізнавати птахів. Разом це безцінні знання про природу і тисячі врятованих пернатих, а отже – мету досягнуто!

Навіть якщо вам не вдалося набрати багато голосів, не засмучуйтесь і пам'ятайте: справжня перемога вимірюється не нагородами, а серцем. Ми переглянули кожне спостереження та отримали велике задоволення від вашої творчої та дослідницької роботи!

Давайте ж привітаємо 100 переможців екоакції! За кілька днів конструктори від Mr.Playwood чекатимуть на вас у поштовому відділенні.

10 учасників з найбільшою кількістю голосів отримають дерев'яні механічні конструктори «Глобуси». Інші 90 – конструктори «Слони». 

Незабаром наш менеджер зв'яжеться з переможцями для уточнення деталей.

Повний перелік переможців за посиланням: vseosvita.ua/olympiad/s5d/top

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.