+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Вітаємо нових партнерів «Всеосвіти» – іспанську компанію іграшок «Miniland Educational»

На учасників дистанційної осінньої олімпіади-2019 чекають дивовижні подарунки від «Miniland Educational».

Під час розробки олімпіад та конкурсів від «Всеосвіти» наша команда із величезною відповідальністю ставиться не лише до підбору цікавих і актуальних питань, але й до мотивації кожного учасника. Саме тому партнери наших заходів – завжди перевірені та надійні компанії, які нагороджують переможців корисними подарунками. Для нас надзвичайно важлива якість, і цей критерій допомагає нам знаходити найцікавіших та по-справжньому відданих своїй справі людей.

Ми із щирим задоволенням представляємо нових партнерів «Всеосвіти» – іспанську компанію «Miniland Educational», яка приготує для учасників-переможців шкільної дистанційної олімпіади «Осінь-2019» захопливі призи. 

 Познайомимось ближче? 

Кожна дитина – це цілий Всесвіт. І осяває нас своїм власним світлом.

«Miniland Educational», ведуча іспанська компанія з виробництва іграшок, відома у всьому світі високоякісними та безпечними розвивальними іграшками. На сьогодні вона офіційно  представлена ​​у понад 50 країнах. В Україні офіційним продавцем товарів «Miniland Educational» є фірмовий магазин «Дитячі Секрети» на чолі з ексклюзивним дистриб’ютором Сергієм Глазовим.     

Завдяки своїй продукції компанія прагне навчати і розвивати дітей без упередженого або іншого негативного впливу на навчання, чітко дотримуючись всіх необхідних правил. Ігри виготовляються з гігієнічного зносостійкого пластику і картону, що гарантує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку.

Крім моделей дитячих навчальних іграшок, «Miniland Educational» займається розробкою інструкції для вчителів, яка допомагає їм на уроках під час користування продукцією компанії.

Вікова категорія ігор і розвивальних наборів: від 0 до 6 років, а також від 7 до 10 років.

Чим корисно: ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі.

Продукція поєднує в собі безпечні матеріали, систему комунікації одного з батьків/педагога з дитиною і неперевершений освітній потенціал.

Miniland завжди знаходиться поряд з кожною дитиною з того моменту, коли вона вперше відкриває очі. Ми вважаємо, що усвідомлене батьківство та виховання є двигунами майбутнього. Піклуватися і виховувати зовсім не означає надмірно опікати або насаджувати свою думку. Це означає бути і діяти разом, щоб повноцінно проявилися здібності і таланти. Адже дитинство - це подорож у світ відкриттів, – команда Miniland.

«Всеосвіта» пишається можливістю партнерства з надзвичайно креативною та відповідальною компанією «Miniland Educational» і сподівається, що співпраця принесе справжнє задоволення і сприятиме якісному розвитку рівня освіти в Україні.

З каталогом товарів 2019 компанії «Miniland» ви можете ознайомитись за посиланням: https://a48.me/xD   

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись