"Вікіпедія" оголосила конкурс статей про музику українською мовою

"Вікі любить музику" - це конкурс на написання цікавих та розгорнутих статей про музику українською мовою. Переможці отримають цінні призи!

Музика – така прекрасна, але водночас така невловима річ! Недарма один відомий французький поет, П’єр Реверді, назвав її «найбільш безмовним мистецтвом».

Без жодного слова, вона здатна передати нам будь-яку думку, почуття та змусити наше серце битися частіше. Ми не знаємо точно, але, безсумнівно, відчуваємо, що за невловимою красою музики, завжди стоять неймовірні історії з життя її авторів, сповіді та зізнання… А такі історії, у свою чергу, заслуговують окремої уваги.

Щоб розширити знання українців у сфері музики, громадська організація “Вікімедіа Україна” оголосила конкурс на написання статей для Вікіпедії на музичну тематику українською мовою. Конкурс зветься “Вікі любить музику”, а його мета полягає у покращенні та урізноманітненні україномовного контенту на сторінках найпопулярнішої енциклопедії в світі. Переможці конкурсу отримають цінні призи!

Річ у тім, що на сьогодні Вікіпедія містить близько 29 000 україномовних статей про музику. А це, в свою чергу, всього 4% від загальної кількості написаного на ресурсі українською мовою. Якщо порівнювати з польською Вікіпедією, то там таких статей аж вдвічі більше – понад 70 000.

Взяти участь в конкурсі можуть всі охочі! Для цього потрібно зареєструватися на українській Вікіпедії, ознайомитися з вимогами до статей та з умовами конкурсу.

Загалом, конкурсні роботи можуть стосуватися усіх аспектів музики, але обов’язково мають ґрунтуватися на авторитетних джерелах, не містити плагіату, та дотримуватись нейтральних поглядів.

Конкурс стартує 1 червня та продовжуватиметься до 30 червня включно.

Роботи учасників оцінюватимуть журі – вікіпедисти та музикознавці, а переможцями стануть два користувачі, які наберуть в підсумку найвищий загальний бал.

В кожного з нас є улюблені пісні, виконавці, жанри, і безсумнівно, кожному є про що написати. Тож покажімо всьому світу, як українці люблять музику!

Сторінка конкурсу wmusic.org.ua

Інформація взята з сайту Ресурсний центр Гурт: http://gurt.org.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.