Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 лютого 2022 об 11:57
3 0

Військова підготовка для старшокласників має бути обов’язковою, – Андрій Садовий

Такі навчання є нормою у багатьох країнах світу.

Учні старших класів Львова щодня вчаться правильно поводитися зі зброєю, відпрацьовують практичні навички прицілювання та стрільби і навчаються надавати домедичну допомогу. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля».

Мер зазначив, що такі навчання є нормою в багатьох країнах світу. До прикладу, у Швейцарії кожен громадянин має вміти володіти зброєю, всі проходять регулярний військовий вишкіл, тренуються. Садовий вважає, що маючи такого сусіда-агресора, не можна думати, що ці знання не потрібні.

Коли я вчився у школі, то стрільба, військова підготовка були нормою. І ще дуже багато років це було частиною навчального процесу. Я вважаю, що військова підготовка для старшокласників має бути обов’язковою. Так само школярі мають вміти надавати домедичну допомогу. Це потрібно всім, щоб почуватись впевненим, вміти виживати в сучасному світі, – пояснив мер.

Міський голова зауважив, що надання відповідних знань старшокласникам є завданням управління освіти міста.

Фотоматеріали: city-adm.lviv.ua

Вас також може зацікавити такий матеріал: Освітній процес в Україні не призупинятимуть: Шкарлет прокоментував повідомлення у ЗМІ щодо ситуації в країні