+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Виховуємо освічених: 79 перших місць на Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН учні отримали 618 призових місць.

1243 учні шкіл з усіх регіонів України взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів Малої академії наук. З них 618 осіб отримали призові місця: 79 перше місце, 209друге та 330 третє. Про це повідомила Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич під час закриття Фінального етапу конкурсу у приміщенні КПІ.

Теми досліджень були надзвичайно різноманітні – від «Аксіологічні аспекти у фентезі К. Льюїса «Хроніки Нарнії»: філософсько-релігійний аспект» до комп’ютерного моделювання освітленості об’єктів та використання несортованих відходів пластику для фільтрації сильно забрудненої води. З учасниками та їхніми темами можна ознайомитися у програмі заходу. 

 Загалом конкурс проводиться за дванадцятьма науковими відділеннями, кожне з яких має свої секції. Зокрема, йдеться про відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Мовознавства», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Наук про Землю», «Технічних наук», «Комп’ютерних наук», «Математики», «Фізики і астрономії», «Економіки», «Хімії і біології», «Екології та аграрних наук».

Тут сидить гроно – понад 1200 кращих учнів України. Наша надія, надія на ту велику силу молоді, яка здатна думати інакше. Бо те, що ви тут, і те, що ви робите, вже свідчить, що ви можете дивитися на багато речей інакше, бачити нові шляхи розвитку майбутнього України та людства в цілому. Дуже часто говорять про проблеми, які нас оточують, але для того, щоб йти вперед, потрібно мати візію. Ви вже вливаєтесь в когорту людей, які рухатимуть цивілізацію і Україну вперед, – розповіла Лілія Гриневич.

Під час виступу перед фіналістами вона також дала їм три поради: цінувати людей навколо, цінувати свій час, а також не забувати про важливість внутрішніх цінностей.

Так вже склалося, що всі три поради від слова цінуйте. Мало стати талановитим винахідником чи науковцем, треба мати ядро і стержень з цінностей, щоб зрозуміти велику мету, заради чого це ти робиш. Адже ви добре знаєте, що будь-які наукові результати можна використати як на добро, так і на зло. І відповідальність за результати ваших досліджень, і навіть за їх використання, прямо чи опосередковано завжди лежатиме на вас, – наголосила Міністерка.

Нагадаємо, раніше «Всеосвіта» писала про те, що українські школярі здобули призові місця на Міжнародній конференції молодих вчених ICYS-2019.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua


Ми навчаємося все життя, а будь-які отримані знання потребують повторення – тоді вони надійно закріплюються і завжди вірно слугують на шляху до успіху. «Всеосвіта» запрошує вас долучитися до захопливих інтернет-олімпіад, які повсякчас триматимуть ваш мозок «у формі», тренуватимуть пам’ять та мотивуватимуть до нових перемог! На вас чекають цікаві, якісно підібрані завдання з різних шкільних предметів, неповторні дизайнерські нагороди та море подарунків, які точно не залишать вас байдужими! Беріть участь в олімпіадах у будь-який зручний для вас час, відразу ж вносьте відповіді, миттєво дивіться результати і отримуйте гідну винагороду від компанії «Всеосвіта» та її надійних партнерів. 

Встигніть взяти участь у шкільній дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2019»: https://vseosvita.ua/olympiad

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти