Новини
4688
22 квітня 2020 о 16:26

Відучились: школярі Харкова дистанційно закінчують навчальний рік

Учням 1-11 класів виставлять оцінки за семестр за підсумками роботи в період дистанційного навчання.

З огляду на продовження карантинних мір в Україні до 11 травня, школам вже необхідно готуватися до закінчення навчального року. На цьому наголосила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій:

Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах.

Заклади загальної середньої освіти починають підсумовувати результати роботи учнів в онлайн-форматі.

Так, у Харкові учням 1-11-х класів виставлять оцінки за семестр за підсумками роботи в період дистанційного навчання. Про це повідомила директорка Департаменту освіти Ольга Деменко, за інформацією офіційного сайту Харківської міської ради.

Як зазначила пані Деменко, з початку карантину в усіх установах освіти міста організована дистанційна форма навчання:

Ми категорично не втручаємося у методи, якими користуються вчителі в дистанційному процесі навчання, – це можуть бути програми Zoom, Classroom, Skype, а також просто надання домашніх завдань у Viber. Головне, щоб дитина отримувала знання, був зв'язок з учнями та їхніми батьками.

За словами директорки, вчителі виставлятимуть оцінки згідно з тим, як діти виконували домашні та контрольні завдання вдома.

Швидше за все, цього року навчання в школах не відновлюватиметься. І по тих знаннях, які зараз отримують школярі, вчителі зобов'язані будуть оцінити дітей і виставити відповідні підсумкові оцінки. Заповнення класних журналів проводитиметься уже після скасування карантину, – наголосила Ольга Деменко.

Вона додала, що цьогоріч у школах міста ймовірно не проводитиметься свято останнього дзвоника, а також не будуть працювати пришкільні табори. Прийом документів до перших класів здійснюватиметься не у травні-червні, як зазвичай, а у липні-серпні.

Джерело: https://vse.ee/dgx


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Попри карантин: школам варто готуватися до закінчення навчального року

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.