Новини
572
15 червня 12:06

Відтворення Полтави у комп'ютерній грі: підлітки спроєктували центр міста

За рік роботи юнаки перенесли у гру вулиці та архітектуру центральної частини міста та ще двох мікрорайонів.

На Полтавщині підлітки Юрій Галушко та Максим Постіл у комп'ютерній грі «Minecraft» відтворюють обласний центр міста. Хлопці намагаються відображувати усі деталі: дерева, стовпи та дорожні знаки, повідомляє Суспільне.

У комп'ютерній грі хлопці спроєктували панорами Полтави – пам’ятки архітектури, багатоповерхівки, магазини, дороги тощо. Поштовхом до проєктування міста у грі став проєкт «Build the Earth» («Побудуй Землю»), який зацікавив Юрія і той одразу ж вирішив спробувати це зробити разом зі своїм другом Максимом.

За рік роботи полтавські підлітки перенесли у гру вулиці та архітектуру центральної частини міста та ще двох мікрорайонів – Алмазний та Мотель.

Центр міста ми робили таким, який він має вигляд зараз, навіть зробили кінотеатр імені Котляревського, – підкреслює Галушко. Для цього ми використовуємо в основному «Google-панорами», які знімали по всіх вулицях, дивимось на них, а потім передаємо все так, як є, – зазначає Юрій.

«Треба мати гарну уяву»: полтавські підлітки відтворюють Полтаву у комп’ютерній грі

Юрій Галушко додає, що відтворювати деталі у комп'ютерному світі дуже складно, і найскладніше передати це все так, щоб це виглядало як у реальному житті. Тому що у «Minecraft» це все у блоках і зробити детально деякі панорами доволі складно, потрібно мати гарну уяву.

Максим Постіл наголошує, що до такого захоплення його родичі ставляться позитивно:

Я їм показував, який вигляд має Мотель і вони мене підтримали. Я отримую задоволення від того, що створюю у грі своє місто, яким будь-хто може пройтись та роздивитися архітектуру будівель.

У планах Юрія та Максима – відтворити у грі вулицю Європейську та мікрорайон Огнівка, а потім решту міста.

Фотоматеріали взято з сайту Суспільне

Матеріал, який вас може зацікавити: Втілення давньої мрії: 16-річний харків'янин, який не бачить від народження, власноруч змайстрував бандуру

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.