Відтепер можна РЕДАГУВАТИ матеріал або і зовсім його ВИДАЛИТИ.

Відображення документу є орієнтовним і призначеним для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Шановна спільното раді Вам повідомити що сьогодні ми допрацювали розділ з матеріалами.

Відтепер можна РЕДАГУВАТИ матеріал або і зовсім його ВИДАЛИТИ.

Ми  звертаємо Вашу увагу що видалення матеріалу відбувається назавжди і його відновлення буде неможливим.  Офіційний документ, виданий за цей матеріал, буде остаточно анульовано! Під час перевірки документу по номеру його неможна буде ідентифікувати.

Також ми додатково нагадуємо користувачам що відображення документу є орієнтовним і призначеним для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.