+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Відпочинок і вивчення іноземних мов – одночасно! На Київщині працюють літні мовні табори

Поєднати літній відпочинок, спілкування та вивчення іноземної мови – прекрасна можливість для цілеспрямованих школярів.

Нинішнім літом у Київській області працюють 670 літніх пришкільних таборів, у яких зможуть відпочити приблизно 27 тис. школярів. 

У 43 позашкільних виховних закладах, які функціонують у рамках проекту Go Сamp, одночасно із відпочинком діти зможуть вдосконалювати свої знання та практичні навички з іноземних мов. У хлопчиків та дівчат є можливість обирати для навчання серед 8 мов світу: англійську, німецьку, французьку, іспанську, польську, грецьку, турецьку або болгарську. Для того, щоб швидше навчитися розуміти іноземну та почати говорити вільно та невимушено, обстановка у таборі саме така. Під час гри, посиденьок біля вогнища, або у туристичному поході  слова для спілкування знаходяться самі по собі.  

До мовних таборів області вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: США, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), Шотландії, Іраку, Пакистану, Франції, Бразилії, Південної Африки, Німеччини.

Іноземні гості також проводять свої канікули з користю: в українських сім'ях, де вони проживають, знайомляться із національною кухнею та традиціями нашого народу, мандрують країною, вивчають українську мову. А дітям розповідають про свої  культурні та національні традиції.

Поглибити свої знання з іноземних мов у літніх таборах матимуть можливість загалом більше 10,5 тисяч дітей області.  

Літні пришкільні заклади відкрилися 27 травня. Але наразі саме час відправитися в один з мовних таборів, щоб поєднати відпочинок із вивченням іноземної мови.

Посилання на сайт Департаменту освіти і науки КОДА: http://koda.gov.ua/

313
14.06.2019 17:40:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти