Відомі імена фіналістів освітнього проєкту «Шкільне Reality 2»

До участі в «Шкільному Reality 2» відібрано 50 щасливчиків.

«Шкільне Reality» – проєкт, який полягає у зйомках серіалу реальними учителями та учнями шкіл зі всієї України. Перший сезон стартував у січні 2019 року. Учасниками проєкту стали 15 команд зі всієї України. 

Відео учасників з першого сезону

Другий сезон «Шкільного reality 2» передбачає продовження зйомок серіалу та залучення нових учасників. Організатори отримали 173 заявки. Найбільше їх було з Івано-Франківської області, друге місце посіла Донецька, третє місце розділили три регіони – Київщина, Дніпропетровщина, Сумщина. 

Усього до участі було відібрано 50 команд. Перелік шкіл-учасниць можна переглянути за посиланням: https://vse.ee/bco

Під час заповнення заявки учасники відповідали на безлічі запитань. Публікуємо відповіді на найцікавіші з них. 

Чому ви вирішили взяти участь в проєкті:

1. Для участі в реалі шоу нас стимулювало кілька причин. По-перше, наш НВК має креативного директора, який є генератором ідей. Тож ми одразу пристали на його пропозицію участі в цьому проєкті. По-друге, у нас є досвід роботи зі створення шкільного міні-кіно. По-третє, ми хочемо розвивати медіаграмотність у дітей та дорослих. Адміністація закладу підтримує нас у будь-яких починаннях і дуже хвилювалися, щоб ми зареєструвалися вчасно, постійно нагадуючи, що до завершення залишились лічені дні.

2. Як вчитель англійської мови стикаюсь з проблемою страху під час спілкування іноземною мовою. Як класний керівник 7 класу стикаюсь із проблемою замкнутості і сором'язливості на сцені під час виступу учнів на різних шкільних заходах. Я хочу щоб мої діти подолали свої страхи й отримали навички знімання й монтажу, стали більш впевненими у своїх силах. Можливо цей проект для когось із моїх дітей стане доленосним і наша країна в майбутньому отримає спеціаліста у сфері кіномистецтва.

3. Наша школа є активним учасником програм, які розвивають м'які навички учнів. Цей проєкт – новий формат для нас, але головне, цікавий для школярів, адже вони покоління Інтернету та Youtube. Під час участі хочемо отримати практичні поради щодо роботи в відео-редакторах (як обрати редактор, які ефекти доречно використовувати), допомогу в покращенні своєї акторської майстерності та в систематизації ідей в єдиний сценарій. 

Ідеальний освітній процес – це:

1. Це, швидше, процес, що забезпечує можливість кожному із учасників бути не ідеальним, а потрібним; підтримує дружню, заохочувальну, комфортну атмосферу; сприяє здоров’ю, безпеці, та розвитку життєво важливих компетентностей; формує психосоціальні навички для успішної соціалізації та самореалізації; де присутня активна участь батьків у житті школи, а вчитель мотивований і отримує підтримку у набутті нових знань.

2. Робота в команді, практичні заняття,які дадуть змогу учням усвідомити важливість їхнього навчання у школі та можливість застосування цих вмінь у житті; орієнтація на потреби учня в освітньому процесі. Ми вважаємо,що основною проблемою зацікавленості учня у навчанні є невпевненість у собі та власних силах. Пропонуємо запровадити зустрічі з людьми, які досягли успіху у своїй кар’єрі та зможуть своїми історіями стати потужним мотиватором для учнів у досягненні їхніх цілей.

3. Ідеальний освітній процес, на нашу думку, той у якому залучено різноманітні активності (конкурси, вікторини, малювання, ігри, хендмейд, рух у просторі, театралізовані дійства тощо). Серед них кожен учень може знайти максимально зрозумілу і близьку своєму сприйняттю, і навпаки, вийти з зони комфорту та зробити щось абсолютно нове. Навчання повинно давати простір для власних спостережень, досліджень та навіть помилок. Нашою пропозицією є також використання у освітньому процесі різноманітних гаджетів. Адже це чудова можливість продемонструвати, що їх можна використовувати не лише для розваг, але й для пізнання, яке за їх допомогою може стати ще більш захопливим.


Зовсім скоро ми побачимо відероботи всіх учасників і звичайно ж, чекатимемо на церемонію нагородження. 

Джерело: «Шкільне reality 2» 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.