Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Практика реалізації інтегративного підходу до навчання учнів мовно-літературної освітньої галузі
»
Взяти участь Всі події

Відкрито доступ до текстів у Національному репозитарії

Академічні тексти можна буде знайти через інтернет-пошуковики.

В Україні відкрили доступ до Національного репозитарію академічних текстів.

Відповідні зміни до Регламенту роботи Національного репозитарію академічних текстів затверджено наказом Міністерства освіти і науки.

Тепер відвідувачі репозитарію разом із зареєстрованими користувачами можуть безкоштовно переглядати і завантажувати електронні версії академічних текстів у будь-якому обсязі.

Окрім того, академічні тексти можна знайти через інтернет-пошуковики, а сервіси, які працюють із текстовими індексами, отримають доступ до індексації текстів репозитарію.

Це дозволить підвищити ефективність автоматичних антиплагіатних перевірок.

Окрім того, автоматизується передавання матеріалів до репозитарію від закладів вищої освіти та наукових установ.

Нагадаємо, почав працювати спеціальний сервіс для повернення коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО, яке у 2022 році через повномасштабну війну скасували.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.