Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1645
10 травня 2019 о 14:28
pdf Роздрукувати

Відкриття XVIII Міжнародного фізико-математичного фестивалю

8 травня відбулось урочисте відкриття події для юних математиків і фізиків, які приїхали до столиці на інтелектуальні змагання.

Погодьтесь, що без фізики і математики безліч процесів у світі були б не зрозумілими. Навіть художникам потрібні знання з фізики для вдосконалення витворів мистецтва. Знання з фізики потрібні для того, щоб створювати одяг та інші потрібні для людству речі.

З метою зацікавлення дітей у вивченні фізики і математики, і формування навичок дослідницької пошукової роботи 17 років тому, у Конча-Заспі, відбувся перший Київський математичний фестиваль, засновниками якого є: директор Інституту математики НАН України академік НАН України Самойленко А. М.; ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Згуровський М. З.; Печерська районна в м. Києві державна адміністрація та Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер».

Проведення фестивалю для обдарованої молоді стала настільки гарною традицією, що кожного року до столиці з’їжджаються команди з усієї України та навіть світу. Наші журналісти побували на відкритті XVIII Міжнародного фізико-математичного фестивалю у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» та ближче познайомились з її учасниками.

Цьогоріч участь у фестивалі взяло 13 українських команд і 1 зі сонячної Грузії.

На урочистому відкритті були присутні всі команди та шановні гості: Дмитро Кравченко – голова оргкомітету, директор ліцею, к.ф.н., заслужений працівник освіти і Олексій Новіков – професор, заслужений діяч наук і  техніки, проректор з науково-педагогічної роботи та перспективного розвитку, науковий керівник фізико-технічного інституту політехнічного університету України КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Я б хотів привітати наших гостей з Грузії. Вони зробили великий шлях літаком – з Тбілісі до Києва. 17 років тому в Конча-Заспі ми відкривали перший фізико-математичний фестиваль. За 17 років в нашій країні змінилось чимало. Я вдячний всім присутнім, хто хвилиною мовчання вшанував пам'ять тих хлопців, які загинули і які живі, та продовжують боронити нашу країну.

Ми зберегли «математичну школу», яка є початком фізико-математичного майбутнього нашої країни. Перед нами стоять найкращі математики і фізики. Бажаю вам стати першими і перемогти, – звернувся до учасників Дмитро Кравченко. 

З вітальним словом виступив Олексій Новіков:

Уже є гарна традиція, яка нас збирає щорічно разом. Програма ліцею традиційна, вона не дасть вам розслабитись інтелектуально, але й допоможе набути нові знання. Крім того, всі учасники отримають нагороди. Сподіваюсь, ваше дозвілля буде цікавим. Успіхів, перемог, бажаю завести нових друзів та успішного повернення додому!  

Організатори фестивалю підготували приємний сюрприз для учасників і гостей: запальні танці від талановитих ліцеїстів, які здійняли бурхливі овації та виступ чарівних вокалісток від хорової студії. Після відкриття фестивалю команди розійшлись в аудиторії для виконання завдань.

Упродовж чотирьох днів на учасників чекає така програма:

  1. Математична карусель та усна математична олімпіада.
  2. Письмова олімпіади з математики, яку готують фахівці Інституту математики НАН України під керівництвом доктора фізико-математичних наук Дороговцева А.А. 
  3. Командна та індивідуальна олімпіади з фізики, які готують фахівці Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». 
  4. Математична регата.

Організацію, підготовку та проведення фестивалю забезпечує колектив Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», Інститут математики НАН України, Технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

Колектив «Всеосвіти» бажає всім учасникам гідно показати себе, впоратися із завданнями, відпочити і з приємними враженнями повернутись додому. Ми пишаємось вами безмежно і віримо в талант кожної дитини! 

Більше фотографій за посиланням: http://bit.do/eR4je


Нагадаємо, лишилось всього два дні до завершення подання заявок на участь у весняній олімпіаді! Не зволікайте. Беріть участь, отримуйте нагороди, подарунки та потрапляйте до всеукраїнського рейтингу. Наші олімпіади дарують свято кожній дитині і мотивують її постійно пізнавати щось нове. 25 шкільних предметів – мінімум зусиль, але максимум користі!  

Олімпіада: https://vseosvita.ua/olympiad

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.