Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
2924
27 березня 2020 о 18:49

Відеокліпи та подарунки: як вчителі підбадьорюють учнів на карантині

Вчителі з різних точок світу шукають способи підтримати школярів під час карантину

Через карантин, який охопив весь світ, вчителі та вихователі будь-що намагаються підтримати дітей. Для малечі важливо відчувати себе потрібними. Тому ми вирішили показати, як вчителі з різних куточків світу підтримують та надихають своїх учнів під час карантину.

Так, вихователька дитячого садка в Колорадо відвідує дітей зі свого класу та приносить подарунки у вигляді шкільних приладь. Вона посилає повітряні поцілунки діткам та говорить, як сильно вона їх любить.

Донька цієї виховательки написала пост у фейсбуці та повідомила, що цей день для неї особливий. Вихователька на ім'я Вітт відвідувала своїх вихованців дитячого садочка, аби нагадати їм, що вона дуже за ними сумує. 


У Нью-Мексико, співробітники компанії Stapleton Elementary об'єдналися та зробили власний музичний кліп на пісню Бруно Марса «Порахуй мене». Хтось співав разом зі своєю малечею, хтось грав на гітарі, хтось писав підказки тексту на аркушах паперу.

Завдяки цьому кліпу, вони хотіли нагадати своїм дітям, що вони завжди поруч з ними, навіть незважаючи на всесвітні проблеми.

Здається, це вийшло дуже зворушливо та неперевершено.


Вчителі початкової школи у Фріско, Техаського штату, зібравшись колективом, підбадьорювали своїх учнів, проїжджаючи їхні будівлі, вони сигналили та махали руками учням зі своїх машин. 


А вчителька початкових класів в Мескіт теж Техаського штату, проїзджала біля кожного додому учня, аби провідати навіть з безпечної відстані.

Вона хотіла нагадати їм, наскільки вона за ними сумує і чекає скорішого завершення карантину.

А як ви підтримуєте своїх учнів під час карантину?

Джерело: https://vse.ee/crl

Можливо, вас зацікавить: 

5 лайфхаків, як легко підготуватися до ЗНО з історії

В Україні не можна відмінити ЗНО через корупцію та різний підхід до оцінювання - Інна Совсун

Кабмін планує суттєво скоротити держбюджет у сфері освіти і науки

А ви використовуєте дидактичні розробки? - пройдіть опитування

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.