і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Використання мобільних застосунків на уроках
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

Від душевної рівноваги до креативності – один крок!

Ми підготували для вас кілька порад, які допоможуть вам віднайти у собі творчість і душевну рівновагу.

Ваші діти починають нудитись на уроках, все частіше відволікаються на ґаджети, байдикують і сумно зітхають? Можливо, саме зараз той момент, коли потрібно змінити підхід до навчання?

Вміння нестандартно викладати – це важлива навичка для кожного вчителя. Щоб навчити учнів креативно мислити, необхідно самовдосконалюватися і підтримувати свій рівень творчості.

Ми підготували для вас кілька порад, які допоможуть вам віднайти у собі творчість і душевну рівновагу: 

1. Бути відкритими до нових ідей

Часом буває так, що навіть найактивніші і досить відкриті люди не помічають інших способів досягнення мети. Не бійтесь експериментувати і пробувати щось оригінальне, навіть те, що здається попервах дивним.

2. Мислити нестандартно (англ. Think outside the box)

Думати за межами коробки, в якій ми опинилися. Що цей вислів означає? Наша голова – це і є коробка, до якої постійно надходять думки чи нові ідеї. Рамки коробки зникають тоді, коли одна і та ж сама дія стає звичкою. До прикладу, ми звикли ходити додому однією дорогою, проте одного дня можна спробувати піти іншою стежкою. Корисно бувати у нових місцях, вивчати принципово відмінне від того, що нам уже відомо.

3. Я кидаю собі виклик

Життя швидкоплинне, і жити без щоденних викликів якось сумно, чи не так? Звичайно, досягати поставлених цілей не так легко, як здається, але це зовсім не причина, щоб зупинятися. «Ніколи не кажи «здаюся». Завжди повторюй: «Я можу. І я буду намагатися, поки не доб'юся перемоги» (Річард Бренсон). 

4. Місце, яке надихає

У якому місці вам перебувати найкомфортніше? Для когось це може бути рідний дім, а для інших затишний куточок у кав’ярні або парк. Неважливо, де знаходиться ваш «острівець душевного спокою», не забувайте туди навідуватися, релаксувати і відновлювати життєву енергію.

5. Визначте час для творчого мислення

Важко бути креативним, коли немає часу на те, щоб про це думати і розвивати. Намагайтесь щодня виділяти кілька хвилин для творчого мислення і потурбуйтесь про ваших учнів, щоб вони не були перезавантажені домашньою роботою.

6. Ви – підприємець, а ваш клас – бізнес

Якби ви були арт-директором або менеджером в інноваційній сфері, яким способом ви хотіли б мотивувати своїх співробітників? Використайте подібні ідеї у своєму класі.

7. Радійте невдачам

Урок пройшов не так, як ви очікували? Чи, можливо, вам не вдалось втілити ідею в життя? Невдачі – це частина творчого процесу, та іноді одна невдача може перетворитися на успіх. Той, хто не навчився приймати власні невдачі, ніколи не досягне великого успіху.

8. Використовуйте головоломки та ігри

Навчаємось, граючи! Не забувайте використовувати різноманітні головоломки та ігри, щоб змусити дітей творчо мислити, а також активності, які допоможуть їм краще вчитися і продуктивніше працювати.

Проте ми радимо вам не обмежуватися лише цими порадами, адже кожна людина здатна знайти саме те, що її найбільше надихає і улюблене місце, в якому вона може розслабитись і відновити власне психоемоційне здоров’я. Бережіть себе, розвивайтесь і будьте креативні! 


Якщо ви цікавитесь питанням розвитку професійної креативності та творчих здібностей, «Всеосвіта» розробила онлайн-курс «Розвиток і саморозвиток професійної креативності вчителя». У навчальному курсі деталізовано механізм розроблення, організації, і проведення тренінгу з розвитку креативності. Описано найефективніші методи і прийоми «Тренінгу креативності», визначено особливості дорослої особистості у засвоєнні інформації і можливостях розвитку її креативності, зосереджено увагу на технологіях усунення бар’єрів креативності і методиках подолання психологічної інерції.

Записатись на онлайн-курс: https://vseosvita.ua/course/rozvytok-i-samorozvytok-profesiinoi-kreatyvnosti-vchytelia-22.html

Ще більше цікавих ідей для уроків ви отримаєте після перегляду вебінарів: “Бачу, чую, відчуваю. Інтерактивна наука в освіті” і “Зона числа П “Фігури Хладні”. Створюємо свято науки”. Ласкаво просимо!

Посилання на сайт Teach Thought: https://www.teachthought.com/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти