і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

"Ви, Ваша дитина та школа": в Україні відбулась презентація відомої книжки

Заступник Міністра освіти і науки відзначив, що сучасна література здатна покращити взамовідносини між батьками та вчителями.

З початку навчального року учні навчатимуться за новим Державним стандартом. В рамках реформи Нової української школи діти здобуватимуть ряд компетентностей, які зазначені у документі. На якісні зміни очікують і вчителі, які проходитимуть навчання, та шкільні заклади, які мають створити сучасний освітній простір та мати сучасне обладнання. Один із принципів Нової української школи – партнерство між школою та батьками. Головна мета в тому, щоб налагодити взаємовідносини між учнем, вчителем та батьками. Як зазначив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, в цьому може допомогти сучасна література.

17 квітня 2018 року відбулась презентація книги «Ви, Ваша дитина та школа».

Приклад батьків, їхня участь у освітньому процесі закладає основи правильного виховання та розвитку дитини. Практика батьківської участі у житті школи, комунікації з вчителем та спільної роботи у вихованні вже давно застосовується в усьому світі. І ми прагнемо впровадити цю модель в українській освіті. Для цього маємо запропонувати усім сторонам освітнього процесу якнайбільше інструментів для успішної взаємодії. Свіже бачення можливостей освіти може дати сучасна література. Важливо, щоб таким контентом цікавилися батьки, що допоможе їм сформувати новітнє бачення навчального процесу, - зазначив заступник Міністра Павло Хобзей.

На презентації книги Кена Робінсона були присутні представники освітніх проектів та громадських організацій, видавці, викладачі та коучі. Після виступів спікерів учасники задавали питання щодо освітніх перспектив України та пропонували власні варіанти взаємодії між батьками та вчителями. На заході учасники дізнались, що Кен Робінсон вже випустив третю книжку на освітню тематику.

Інформація в книжці, насамперед, адресована батькам та порушує важливі питання: чи потрібна взагалі школа, як її обирати, на які критерії варто звернути увагу?

Кен Робінсон розрізняє освіту і навчання: навчання – це природний процес для дитини. Освіта – це впорядкована система навчання. Відомого письменника вважають міжнародним радником із питань освіти. 

Фотоматеріал взято з офіційного сайту МОН

Посилання МОН: https://mon.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь