Новини
439
1 грудня 2021 об 11:47

Верховна рада вимагає від уряду створити Державну службу України у справах дітей

Така служба стане дієвим механізмом у реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей.

Верховна рада України ухвалила постанову №6135 «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету міністрів України щодо створення центрального органу виконавчої влади у сфері захисту прав дітей – Державної служби України у справах дітей». За відповідне рішення проголосували 349 депутатів.

У зверненні до уряду, #ВР вимагає створити Державну службу України у справах дітей як центральний орган виконавчої влади.

Ініціатори звернення стверджують, що така постанова прискорить утворення Державної служби у справах дітей. А вона своєю чергою стане дієвим механізмом у реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей.

У пояснювальній записці до постанови йдеться, що діяльність центрального органу виконавчої влади координуватиметься Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики України. Він забезпечить реалізацію державної політики з питань дітей.

Постанова зобов’язує уряд у місячний строк поінформувати Верховну раду щодо її виконання. Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Нагадаємо, в українських школах з'являться «вихователі безпеки»: у чому полягатиме їхня робота.

Також вас може зацікавити: У Запоріжжі блогери хотіли здійснити кіднепінг, щоб продемонструвати, як легко викрасти дитину. Хлопчик тиждень пробув у лікарні

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.