Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
1375
18 жовтня 18:23

Вебінари, які будуть на часі для кожного педагога: добірка від «Всеосвіти»

У підбірці – 3 корисні вебінари, що відбудуться на цьому тижні.

Кожен педагог цінує свій дорогоцінний час, оскільки саме від вчасно спланованого графіка справ, залежить їх успішність та ефективність. Аби вчителі могли провести час дійсно з користю, ми підготували добірку актуальних вебінарів від «Всеосвіти», що проходитимуть 20, 22 та 23 жовтня.

Цього тижня вчителі дізнаються, як налагодити контакт із дітьми з #ООП з урахуванням їхніх індивідуальних характеристик і особливостей, навчаться створювати розробки у редакторі Figma та дізнаються про переваги використання освітянських бібліотек на сайті «Всеосвіта».

Вебінари, які відбудуться цього тижня:

Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в умовах дитячо-учнівського колективу

  • Дата: 20 жовтня о 18:00.

  • Спікерка: Черниш Олена Степанівна.

До кабінету психолога надходить багато запитів щодо проблеми налагодження контакту з дітьми з особливими освітніми потребами, їхньої адаптації до колективу ровесників та соціалізації. Під час вебінара психологиня розповість про основні принципи, умови й прийоми адаптації дитини з ООП до освітнього середовища. Також спікерка запропонує практичні підходи до успішної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до колективу ровесників (дошкільного і шкільного).

Напрям підвищення кваліфікації: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку; розвиток професійних компетентностей (знання фахових методик); створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами.

Зареєструватися на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/adaptacia-i-socializacia-ditej-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-v-umovah-ditaco-ucnivskogo-kolektivu-426.html


Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках

  • Дата: 22 жовтня о 18:00.

  • Спікерка: Литвиненко Леся Анатоліївна.

Під час вебінара вчителі ознайомляться з можливостями використання онлайн-бібліотек для реалізації професійної діяльності та розвитку цифрової компетентності педагога.

Леся Литвиненко розгляне алгоритм наповнення онлайн-бібліотек, пояснить переваги використання освітянських бібліотек для роботи педагога, а також навчить всіх учасників вебінара використовувати бібліотеки для створення освітянських матеріалів і здійснення професійної діяльності.

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/realizacia-profesijnoi-dialnosti-ta-rozvitok-cifrovoi-kompetentnosti-pedagoga-cerez-obmin-metodicnimi-materialami-v-cifrovih-bibliotekah-427.html


Figma – сучасний інструмент для створення якісних методичних матеріалів. Від ідеї до реалізації

  • Дата: 23 жовтня о 16:00.

  • Спікер: Вайнраух Андрій Валерійович.

Figma – нова програма, яка відрізняється зручним і зрозумілим функціоналом, тому застосовувати її у роботі зможе навіть людина без спеціальних знань та навичок. На вебінарі педагоги ознайомляться з можливостями використання графічного редактора Figma, дізнаються алгоритм створення розробки та ознайомляться з ресурсами для пошуку безплатної графіки. Крім того, вчителі отримають практичні поради щодо виготовлення розробки та її елементів.

Напрям підвищення кваліфікації: розвиток професійних компетентностей; формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»; використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/figma-sucasnij-instrument-dla-stvorenna-akisnih-metodicnih-materialiv-vid-idei-do-realizacii-428.html

Опановуйте нові знання, знайомтесь з цікавою інформацією та підвищуйте свою кваліфікацію!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: