Вчитель - звучить модно: три історії про креативних американських викладачів

Неймовірні історії успіху американських вчителів, які повірили в своїх учнів і змінили їхнє життя.

Ми постійно порівнюємо якість української освіти з американською. Та певні проблеми є і там. Академічний рівень учнів різних рас настільки помітний, що це стало суспільною дискусією та предметом наукових досліджень. За даними Стенфордського центру аналізу освітньої політики, учні в шкільних округах з найбільшим відсотком бідності мають середній бал на чотири рівні нижчий, ніж діти в найбагатших районах. Проведений аналіз оцінок підтверджує те, що соціально-економічні умови мають велике значення і пливають на загальний рівень добробуту населення. Як зазначає Голос Америки, серед афро-американців та іспаномовних дітей вища частка походить із бідних сімей, то саме представники цих груп населення частіше запрограмовані на невдачі. Зрозуміло, що вчителі працюють у складних умовах, якщо брати до уваги бідніші райони. Та неможливого не буває! 

Ми розповімо вам історії про трьох вчителів, які  повірили в своїх учнів і змогли їх мотивувати не тільки до навчання, але й до успіху!

1. Майкл Боннер, учитель початкової школи Грінвіл у Північній Кароліні

Майк Боннер (джерело: screenshot)

Разом з учнями Майкл створює навчальні реп-відео. Таке заняття піднімає самооцінку дітей та покращує їх академічні досягнення. Школярам настільки сподобалась така ідея, що вони самостійно пишуть тексти, придумують цікаві танцювальні рухи, знімають відео та редагують матеріал. Майкл розповідає, що в школі нарешті почалися позитивні зміни. Відеоматеріали швидко пошилирились мережею Інтернет, а Майкла згодом запросили на шоу телеведучої Еллен Дедженерес. Вчитель отримав для школи необхідне навчальне обладнання і чек на 25 тисяч доларів. Окрім створення реп-відео Майкл практикує ще одну цікаву річ: він приносить до школи банкноти та дає їх дітям потримати в руках. Таким чином, він пояснює дітям, що гроші можна зробити чесною працею.

2. Баррі Вайт, вчитель із Північної Кароліни

Баррі Вайт (джерело: pinterest)

Американський педагог взяв собі за правило – вітатися з учнями персоналізованим  рукостисканням. Цією ідею він надихнувся завдяки баскетболісту Леброну Джеймсу. Баррі каже, що тепер це стало ритуалом, і учні отримають заряд позитивних емоцій на весь день. Кожне рукостискання індивідуальне, і не схоже на інші. Запам’ятати рухи не так вже й складно. Директор школи підтримує метод вчителя, бо бачить, як це впливає на дітей.

3. Джошуа Мюррей, вчитель школи Agua Fria в Аризоні

Джошуа Мюррей (джерело: my9nj)

25-річний вчитель пообіцяв своїм учням набити їх імена на своєму тілі, якщо вони вступлять до університету. У школі Джошуа викладає курс підготовки до коледжу. Одного разу він запропонував свипускникам ідею за тутуюванням їхніх імен на своєму тілі.

Якщо кожен із вас зможе здобути хоча б п’ять тисяч доларів стипендії, я витатую ваше ім’я на своєму тілі.

Це був дивний виклик, але дієвий! Стипендію учні отримали, а Джошуа виконав обіцянку.

Гідний вчинок заради своїх учнів, чи не так? Вчителі повинні показати свою любов дітям, підтримувати їх та постійно мотивувати. Сподіваємось, що в Україні професія вчителя набуватиме нових якостей, які змінять наше уявлення про традиційне викладання.

Посилання Голос Америки: https://ukrainian.voanews.com/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.