Новини
1574
24 вересня 2019 о 15:14

Вчителів запрошують подати зауваження до проєкту закону про зарахування до наукових ліцеїв

Реалізація акту сприятиме підготовці майбутніх вчених, здатних до здійснення професійної діяльності у сфері науки.

МОН виносить на громадське обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів». Він розроблений з метою удосконалення правового регулювання діяльності спеціалізованих закладів наукового спрямування, а також створення умов зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів.

Порядок сформований відповідно до абзацу другого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 28 Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 438, Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630.

 Реалізація акта сприятиме: 

  • підготовці майбутніх вчених, особистостей, здатних до здійснення професійної діяльності у сфері науки на найвищому рівні завдяки підготовці в закладах спеціалізованої освіти;
  • забезпеченню здобуття освіти здобувачами в закладах спеціалізованої освіти наукового профілю;
  • пошуку і відбору для навчання обдарованих дітей, які виявляють здібності до активної дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності;
  • поглибленому вивченню профільних предметів та набуттю компетентностей здобувачами спеціалізованої освіти, необхідних для подальшої діяльності.

Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати на е-пошту: b_kudrenko@mon.gov.ua до 22 жовтня 2019 року.


Вас також може зацікавати стаття:

ТОП-8 новацій в умовах прийому до закладів фахової передвищої освіти

Джерело: МОН

#науковийліцей #мон #проєкт #наказ #законодавство #реформи #спеціалізованаосвіта #вчителі #всеосвіта

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.