Вчителям пропонують провести урок-флешмоб про людей з порушенням зору

У рамках освітньо-інформаційного проєкту-флешмобу «Це важливо» педагогам пропонують приєднатися до проведення уроку-флешмобу «На дотик», присвяченого людям із порушеннями зору.

Проєкт «Це важливо» – заснований громадською організацією «Бачити серцем» цикл інтерактивних уроків, які вчать дітей бути толерантними до відмінностей між людьми.

У рамках цього проєкту з нагоди Міжнародного дня людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, вчителям пропонується провести урок-флешмоб «На дотик».

Ми хочемо привернути увагу суспільства до людей з порушенням зору, і розказати, що порушення зору не впливає на інтелект, що дуже багато незрячих людей є видатними музикантами, науковцями, митцями, державними діячами, підприємцями, – повідомляють організатори проєкту.  –

Саме тому ми розробили інтерактивний урок, який познайомить дітей із особливостями спілкування з незрячими людьми, розкаже про те, як спілкуються та комунікують люди з порушеннями зору, як і за допомогою яких програм користуються комп'ютером та сучасними гаджетами, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина.

Для того, щоби отримати матеріали для проведення уроку, необхідно заповнити до 7 листопада цю онлайн-анкету: анкета акції «На дотик»

Далі для участі у флешмобі слід:

  • Провести тематичний урок 13 листопада.
  • Зробити на уроці фото або відео та розмістити у соцмережах на власній сторінці або на сторінці школи з хештегом «надотик» і тегнувши сторінки проєктів Урок-флешмоб «Це важливо» та ГО «Бачити серцем».

Реєстрація триває до четверга, 7 листопада.

Читайте також: Олеся Яскевич: «Виключити з соціуму через особливості розвитку – дискримінація»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.