Вчителі, християнські спільноти та швачки: хто вийшов на акцію протесту проти Ганни Новосад?

Мітинг проти міністерки освіти і науки Ганни Новосад - як все було?

Більше сотні мітингувальників зібралися під будівлею Міністерства освіти та науки, аби висловити своє незадоволення політикою міністерки. А це – вчителі, представники політичних партій, громадські активісти та прихильники традиційних цінностей. 

Головна причина протесту – скорочення 70 тисяч вчителів. Також люди закидали міністерці, що вона виступає проти сімейних цінностей.

Вся команда, яка здійснювала політику українофобії, такі як Мандзій, Стадний, Новосад, повинні піти у відставку, – зазначив організатор заходу, депутат Київської обласної ради, Юрій Ноєвий. –  Наказ про створення атидискримінаційної комісії повинен бути скасований, бо він дискримінує українську культуру. Повинна виконуватися стратегія про національно-патріотичне виконання. Ми вважаємо, що молодий вчитель повинен отримувати більшу зарплату. А скорочення вчителів, а це майже 70 тисяч – не припустимо. 

Одна із учасниць акції протесту – Тетяна. Жінка зізналася, що за фахом швачка. Прийшла на мітинг, бо не підтримує створення освітньої стратегії гендерної рівності, про які оголосила Ганна Новосад.

Новосад руйнує наше суспільство своїми законами, та й взагалі йде проти Господа. Як християнка та матір двох синів, я вважаю, що неможливо руйнувати психіку дитини, вводячи такі поняття, як гендерна нейтральність, –  переконана учасниця мітингу.

Як виявилося, самих освітян на акції протесту було не багато. Серед них – вчитель-пенсіонерка Ірина Довга. Жінка 15 років пропрацювала в 119 школі, яка знаходиться в місті Київ. Переконана – більшість освітян просто побоялися вийти на мітинг, аби не мати проблем із керівництвом. А ті, хто б і наважився сюди прийти, знаходяться на роботах.

Я з самого початку негативно ставлюсь до міністерки Ганни Новосад. Коли вона зайняла цю посаду, відразу виклала пост в інтернеті з купою орфографічних помилок. До того ж, в неї навіть немає вищої освіти. Але найголовніше, що вона продовжує політику геноциду, яку вела попередня влада. Тому я стою за те, аби її зняти з посади, – сказала пані Ірина.

Пані Ірина додала, що освітянам зараз доводиться нелегко. І не лише через некомпетентність та не фаховість людей, які обіймають посади міністра.

Я не знаю, хто зараз може працювати в школі. Або люди, які  окрилені ідеєю, або із залізною витримкою і нервами. Знаю випадок, коли вчителька поставила дитині другого класу двійку за диктант. Наступного дня ця дитина приходить до школи і каже вчительці: “Слухай, ти, якщо ще раз поставиш мені двійку, папа приїде сюди на чорному джипі і ти тут працювати не будеш, зрозуміло?” Тому я дуже радію, що вийшла на пенсію, – зізналася вчителька.

У Міністерстві освіти та науки прийняли вимоги мітингуючих про звільнення з посади Ганни Новосад та пообіцяли відреагувати.

Ми попередили, що в разі продовження українофобії міністерство буде мати проблеми. Ми вимагаємо почати національно-патріотичне виховання відповідно до законодавства міністерства освіти.
А ті чиновники, які працювали над тим, аби українофобія зайшла так далеко, що вона вже ж в підручниках, відцензурованих до українофобських поглядів, мають бути звільнені. Проти цих людей має бути відкрито кримінальне провадження.
Ми через місяць прийдемо до прем’єр-міністра України аби запитати, чи бере він відповідальність за українофобію Новосад і чи відправлять її у відставку, – сказав організатор
заходу Юрій Ноєвий.

В кінці мітингу, учасники намагалися сплити “опудало”, але їм завадила поліція.

 

3417
26.02.2020 20:00:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
2
міс.
0
2
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!