Вчитель, який став місцевою легендою: у Великобританії викладач розносить обіди нужденним учням

Викладач кожен день проходить більше 8-ми км, аби нагодувати 78 учнів.

Зейн Паулс, вчитель початкової школи з британського Грімсбі, особисто розносить у наплічниках і пакетах 78 обідів найбільш нужденним учням, які знаходяться на карантині. І готовий це робити, поки всі не повернуться до нормального життя.

Зейн — колишній військовий, фанат фітнесу, займає посаду помічника директора школи та часто бере участь у спортивних акціях від різних благодійних організацій.

Кілька років тому вчитель проїхав на велосипеді майже 2000 кілометрів за два тижні у підтримку фонду Cat Zero, який допомагає молодим людям знайти роботу.

Доставляючи обіди, я заодно перевіряю, чи все гаразд з моїми учнями. Я хочу, щоб вони якомога рідше з’являлися на вулиці через коронавірус, — говорить Паулс.

Він дотримується дистанції, уникає близьких контактів і не заходить в будинок. Але завжди підтримує розмову з учнями та їх батьками.

Деякі навіть просять додаткові домашні завдання, — зізнається вчитель.

В безкоштовний обід, покладений одній дитині, входять бутерброди, бісквіт, пачка чіпсів і яблуко. Паулс каже, що дискомфорт від важкої ноші — ніщо в порівнянні з випробуваннями, з якими стикаються батьки його учнів, які вимушені залишатися вдома на самоізоляції.

Четверо з десяти учнів, що відвідують школу у Грімсбі, живуть у сім’ях з малим достатком, так що доставлення шкільних обідів дозволяє батькам залишатися вдома з дітьми, а не шукати, де б заробити.

Після трьох тижнів своєї «місії», Паулс вже став місцевою легендою, хоч він і ніяковіє, коли його так називають.

Моя робота — турбота про дітей та їх виховання, — говорить він.

Але тепер його на маршруті зустрічають кілька плакатів з подяками, намальованих дітьми. Навіть місцева поліція захоплюється безкорисливим вчителем.

Джерело: https://vse.ee/dwf


Можливо, Вас зацікавлять такі матеріали: 

Освітній омбудсмен пропонує захистити директорів шкіл від покарань за самостійні рішення

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Акція «Методичне літо»
Призовий фонд 50 000 грн!
Взяти участь

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
1
міс.
0
0
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!