Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події

Вчитель — герой сучасності під час війни

Учителі в умовах війни продемонстрували справжню мужність. Це герої сьогодення.

Щороку цього дня ми відзначаємо День вчителя.

Наші освітяни вже понад два роки від початку пандемії COVID-19 і в період повномасштабної війни, яку цинічно та зухвало веде росія проти України, довели на власному прикладі, що вони справжні Герої.

Ледь не з першого дня російських бомбардувань міст і селищ вчителі організувались і почали дистанційно вчити наших дітей під звуки сирен.

Нині частина вчителів воює на фронті, боронячи країну від російських загарбників, інша — так само воює на освітянському фронті, викладаючи науку в умовах війни.

Шановні вчителі, викладачі, вихователі! Творчих успіхів, сил і натхнення!

«Всеосвіті» за честь стояти з вами в одному строю!

Зі святом, педагоги! Ви — герої!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.