Вакарчук пообіцяв переглянути пропозиції «Голосу» щодо оплати праці педагогів

​​​​​​​Київська міська профспілка освітян повідомила, що лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук дав обіцянку переглянути поправки своєї фракції до законопроєкту «Про повну загальну середню освіту».

За підтримку вимог протестувальників висловилось Міністерство освіти і науки, голова освітнього комітету Верховної Ради Сергій Бабак, голова освітньої комісії міської ради Києва Ганна Старостенко, депутати ВР Ірина Геращенко та Вадим Івченко.

Так, міністерка освіти Ганна Новосад оголосила:

Я б хотіла звернутися до наших освітян і запевнити, що Міністерство категорично не підтримуватиме таких новацій.

Очевидно, що наразі ця правка є погано пропрацьованою і не дає відповідей на запитання, як саме будуть захищені вчителі за функціонування такої системи, як ці години будуть обліковуватись.

Наша ціль, щоб новий закон про середню освіту створив більше можливостей та інструментів для успішної роботи вчителів, а не додатково зарегулював їхню працю, – наполягає міністерка освіти.

«Багатотисячна громада освітян проголосувала за подальші активні дії, якщо депутати і чиновники проігнорують справедливі вимоги людей освітянської праці», повідомили у профспілці.

На фото: голова освітнього комітету Верховної Ради Сергій Бабак сперечається з парламентарем Святославом Вакарчуком, показуючи на вчителів-протестувальників 29 жовтня:

Читайте також: Розпочато впровадження високошвидкісного мобільного інтернету в сільські школи

Джерело: profspilka.kiev.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.