Дніпро

В Університеті митної справи та фінансів відкрили Центр журналістики та медіакомунікації

В Університеті в присутності викладачів, студентів, журналістів буде відкрито «Центр журналістики і медіакомунікацїї».

Професія журналіста сьогодні приваблює багатьох молодих людей. Попри усю складність цієї професії, журналісти це ті люди, які постійно самореалізуються, доносять до людей правду, борються за справедливість, спілкують з видатними особистостями. Тож це цілком справедливо, що популярність цієї професії продовжує зростати. Тож з нагоди Дня журналіста, який відзначається 6 червня, в Університеті митної справи та фінансів 7 червня 2018 року відкрили Центр журналістики та медіакомунікації. Він стане платформою для обміну інформацією між журналістами-практиками та студентами, проведення фахових конференцій та майстер-класів. 

Для здобуття практичного досвіду вже восени до наповнення центру планується додати професійне обладнання, яке використовують теле-та радіожурналісти.

Чимало державних, бізнесових, культурних, освітніх та спортивних організацій потребують освічених фахівців, які могли б ефективно працювати в прес-центрах, інформаційно-аналітичних відділах, комунікаційних підрозділах тощо. Тож наш університет оперативно реагує на зміни і робить усе можливе, щоб надавати студентам найкращі можливості для отримання якісної освіти, - зазначив перший проректор УМСФ Віктор Ченцов.

Окрім цього, керівники центру хочуть залучити відомих журналістів, сценаристів, режисерів, телеоператорів до проведення майстер-класів. Як інформує МОН, студенти зможуть використовувати ресурси центру для підготовки журналістських матеріалів.

Сподіваємось, в нашій країні стане ще більше хороших журналістів, які об’єктивно висвітлюватимуть події, адже головний інструмент у роботі журналіста – слово. 

Посилання на сайт МОНу: https://mon.gov.ua/ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.