В умовах карантину: МОН запустило інфоресурс про ключові зміни в освіті

Сайт містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів.

Міністерство освіти і науки створило окремий інфоресурс, в якому відображатимуться усі зміни в освітньому процесі, впроваджені у зв’язку з карантином. Зокрема, на сайті розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію. 

З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН. Ми вдячні партнерам зі швейцарсько-українського проєкту DECIDE за підтримку ініціативи, яка стане в пригоді й педагогам, і батькам з учнями, і тим, хто слідкує за ситуацією з карантином в Україні, – розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів.

Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі зібрано й контакти установ і служб, які стануть у пригоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію. 

У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься. 

Кампанію «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти» розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження  Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». 

Джерело: https://vse.ee/dfb


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Нові виклики у сфері освіти: як уникнути порушень прав освітян?

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
0
міс.
2
8
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!