Новини
3413
30 липня 12:42

В Україні змінили дату святкування Дня молоді: коли відзначатимуть свято

Україна відзначатиме цей день разом з усім світом.

День молоді в Україні відтепер щороку відзначатиметься 12 серпня. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський вчора, 29 липня 2021 року.

Зазначається, що Україна відзначатиме цей день разом з усім світом у Міжнародний день молоді.

Глава держави підписав відповідний Указ № 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів, – йдеться у повідомленні.

! Документ набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Натомість чинність втратив Указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді», відповідно до якого це свято відзначалося в Україні щороку в останню неділю червня.

Нагадаємо, з ініціативи президента України 150 тисяч дітей з малозабезпечених багатодітних родин отримають допомогу від держави до початку нового навчального року.

Матеріал, який вас може зацікавити: Як дітей та молодь залучатимуть до української мови: в Мінкульті розповіли про шляхи формування українськомовного середовища

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.