і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Вчимося дружити. Шлях до ефективної комунікації
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

В Україні з’явиться служба якості освіти

У наступному році запрацюють нові органи контролю. На що буде спрямована їхня робота – читайте у матеріалі.

У рішенні, ухваленому Кабміном, зазначено, що Державна служба якості освіти матиме представництва у Києві та у кожній області України. Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич запевнила, що новостворене відомство працюватиме задля допомоги закладам, які того справді потребують, а не для того, аби виконувати каральну функцію.

Планується, що допомагатимуть як закладам загалом, так і керівництву, вчителям. Підтримка педагогів полягатиме у підвищенні якості їхньої діяльності та якості результатів навчання учнів через поліпшення підходів до освітнього процесу.

Державна служба якості освіти та її територіальні органи, насамперед, надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитимуть інституційний аудит, затверджуватимуть за результатами експертизи освітні програми шкіл та братимуть активну участь у сертифікації педагогічних працівників, – зазначає пані Гриневич.

Перші служби якості оцінки створять у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та у Києві. До кінця січня 2019 року до служб на конкурсній основі мають обрати керівників цих органів.

Також у Міністерстві освіти і науки планують упродовж 2019 року створити аналогічні структурні підрозділи в усіх областях.

Посилання на Освіта.ua: http://osvita.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти