В Україні з'явилася музична соціальна мережа

Віртуальна платформа об’єднає талановитих дітей від 5 років до 21-го.

Нещодавно в Україні з’явилась платформа для талановитих дітей – фонд Марії Максакової. Ідеться про соціальну мережу для дітей-музикантів. Користувачі мережі мають можливість взяти участь у конкурсі прослуховування, переможці якого отримають доступ до додаткової функції соцмережі «Фондувати» для пошуку меценатів, які зможуть підтримати їхню творчість.

Іван Біндюкевич і Марія Максакова

Я хотіла створити повноцінну платформу для спілкування, тому що якою б талановитою не була дитина, сьогоднішній день диктує нові правила – якщо ви ніде не заявите про себе, то про вас ніхто не дізнається. Чим більшим буде наше коло спілкування, тим краще буде для талановитих дітей, – розповіла Марія Максакова, оперна співачка, засновниця Фонду. 

Спілкуватися один з одним діти не зможуть, але під кожною публікацією користувачі зможуть залишати коментарі, “лайки”. Також передбачено спілкуванння з кумирами. 

Ми розраховуємо, що на цьому порталі будуть діти від 5 до 21 року, тобто діти, які отримують музичну освіту. Кожен з них може зареєструватись і отримати свій профіль – це власне як Facebook або Twitter. Спілкування відбуватиметься під кожним постом – дитина зможе повідомити щось про себе або запис того, як вона грає або співає, або викласти ноти, які вона написала – і всі можуть це прокоментувати або поставити свій лайк, – розповіла директор Фонду Тетяна Циба.

Тетяна розповіла про додаткові корисні функції музичного порталу. До прикладу, на порталі є група «Експерт». Це ті люди, які мають музичну освіту і відповідні документи, що її підтверджують. У будь-який момент експерти можуть дати дитині корисну пораду.

Є група «Меценати». Зважаючи на популярний волонтерський рух у нашій країні, «Меценати» зможуть підтримати дітей у різний спосіб. У розділі «Конкурси» діти зможуть продемонструвати свій талант у різних напрямках. Інтерфейс мережі досить зрозумілий: користувач з легкістю зможе редагувати інформацію про себе.

Завдання Фонду - стати платформою для зустрічі юних талантів, наставників, організаторів музичних подій, меценатів, шанувальників.

Фотоматеріал взятий з Прес-центру Українського кризового медіа-центру

Посилання на Прес-центр Українського кризового медіа-центру і музичну платформу: 

http://uacrisis.org/ua/

https://mashamusic.org/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.