Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
399
7 грудня 2021 о 13:39

В Україні від COVID-19 отримали щеплення понад 40 тисяч дітей, – Віктор Ляшко

Водночас поки що у пріоритеті – вакцинація груп ризику та людей старшого віку.

В Україні від коронавірусу наразі вакциновано вже понад 40 000 дітей старше 12 років. Обов’язкове щеплення дітей та підлітків поки що не розглядається, водночас у деяких країнах почали вакцинувати вже від 5 років.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт. Діти».

Ми дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років, і вже понад 40 тисяч дітей скористалися цією можливістю. У деяких країнах почали вакцинувати дітей старше 5 років. Я думаю, що виробники вакцини й у нашій країні швидко зареєструють зміни до інструкції – і це можна буде зробити, – зазначив Ляшко.  

Водночас він додав, що наразі у пріоритеті не масове щеплення дітей, а вакцинація груп ризику та людей старшого віку.

Нагадаємо, що регулятор ЄС рекомендував схвалити вакцинацію дітей віком від 5 до 11 років вакциною Pfizer/BioNTech. Для щеплення пропонують використовувати втричі меншу дозу, ніж для дорослих.

Фотоматеріали: Marian Kushnir/RadioSvoboda.Org

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Міносвіти презентувало «Школу супергероїв», яка забезпечуватиме освітою дітей у лікарнях

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.