Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події
Новини
436
19 січня 17:59

В Україні створили Держслужбу у справах дітей: чим вона займатиметься

Торік із закликом до уряду щодо створення Державної служби України у справах дітей звернулася Верховна Рада.

Рішення про створення в Україні Державної служби в справах дітей уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні. Нове відомство діятиме як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом. Його діяльність координуватиме Кабмін. Основа задача установи – забезпечувати формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Утворити Державну службу України у справах дітей як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей, – йдеться у проєкті постанови.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту постанови, документ передбачає утворення Державної служби України у справах дітей та внесення відповідних змін до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабміном через відповідних членів уряду, затвердженої постановою Кабміну від 10 вересня 2021 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Як зазначається, постанова набуває чинності одночасно із законом, що визначає спеціальний статус, особливі завдання та повноваження Державної служби у справах дітей, та законом, яким внесено зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо фінансування Держслужби у справах дітей.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: З 1 січня зростуть стипендії студентів: які суми виплат передбачаються

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.