Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події
Новини
967
27 січня 12:15

В Україні проведуть масові навчання для цивільного населення

Міністерство внутрішніх справ України проведе тренування для населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Акцент зроблять на правилах поводження з вибухонебезпечними предметами.

Всеукраїнське тренування для населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій проведуть найкращі фахівці та інструктори Державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції, Нацгвардії та Державної прикордонної служби України.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Всі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та інших країнах, – розповів Монастирський.

Проходитимуть навчання у різних регіонах України. Буде також перевірена робота систем цивільної безпеки у населених пунктах, додав міністр.

Виконувач обов'язків голови ДСНС України Сергій Крук повідомив, що відомство вже розпочало підготовку до цих навчань.

Навчання відбудуться на тлі загострення ситуації на кордоні України та Росії.

Нагадаємо, з початку літа 2021 року Росія перекинула до анексованого Криму та до кордону з Україною велику кількість військовослужбовців. Лідери західних країн застерігають, нібито Москва готується до чергового нападу на Україну, але Кремль заперечує плани такої операції.

Вас також можуть зацікавити матеріали: Як навчити дітей правильно та безпечно реагувати на надзвичайну ситуацію: рекомендації для освітян і батьків

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.